Piyango Çıkmadı Ama Daha İyisi Var

İndirimli Avantajlı Kampanyalı FırsatlarReklamlarına bakarsak Milli Piyango sayesinde havadan para kazanmak ne kadar kolay, ne kadar şahane.

O fışkın gelişe gelişe gürgen ağacı oluyor
Bıçkıcıların işi ne zaten
Devirip buduyorlar
Ham keresteyi bir araçla indiriyorlar pazara
Bu ara çivi rende tutkal cila marangoz da gerekli tabii
Yani masa yapmak gayet kolay

Şair Metin Eloğlu 1950′lerde bu şiirini yazarken sanki Milli Piyango’dan bahsediyormuş gibi geldi bize. Gayet kolay görünüyor ama şans, mans, çivi, rende, tutkal, cila, marangoz gerektiğinden olsa gerek bize hiç çıkmıyor.

Diyeceksiniz ki insanlara havadan para kazandırmak konusunda Milli Piyango ile Avantajix birbirine rakip olduğu için mi böyle diyoruz. Hayır. Eğer bir gün Milli Piyango da o paraları Avantajix gibi çekilişsiz kurasız her bilet alana verirse, ha bir de biletler bedava olursa, o zaman Avantajix’e rakip olabilirler.

Çekilişsiz Kurasız Kazandıran Fikirler:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

- Hepsiburada’nın bugün anasayfasından verdiği tüyo: Köpekbalığı Sergisi’ne bilet alırken gişede 1 bilet alana 1 bilet kazandıran parolayı söyleyin, bedava biletinizi kazanın. Parola: “Dikkat Köpek Balığı”

- Teknosa’da “Turuncu İndirim” bu gece internet sitesine özel saat 22:00′de başlıyor. Teknosa mağazalarında ise sadece yarın. İndirim stoklarla sınırlı.

- Saçlarınız kırılmasın fiyatlar kırılsın: Misspera’da L’Oréal Serie Expert saçınızı, %50 indirim ise cüzdanınızı besliyor; üste de Avantajix %6 para iadesi veriyor.

- Şubeye gitmeden kredi alın: Bank Pozitif kredinizi sıra bekletmeden kuyrukta üşütmeden versin, masraf komisyon sigorta ödettirmesin, üste de Avantajix size 120TL ödesin.

- Grupanya’da bugün Korukentte bowling 20TL yerine 9,90. / Papa John’s orta boy kanka pizza 28,90TL yerine 9,90. / Galatasaray Hamamı 100 yerine 49TL. / Kız Kulesine giriş 15 yerine 9TL. / Genco Erkal’ın “Ben Bertolt Brecht” oyunu 45 yerine 22,5TL. / 1 yıllık 2 yabancı dil online eğitimi 1248TL yerine sadece 29TL!!! / Hepsinde üste Avantajix var.

Uzun lafın kısası, havadan para kazanma işini şansa-çekilişe bırakmayın, Avantajix‘le her defasında kazanın. Hatta sevdiklerinize de bizden bahsedin (bedava yeni yıl hediyesi) onlar da kazansın; ne demişler: “Musluk akarken doldurmak lazım”.

Keyifli Alışverişler.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Yoruma kapalı.