Ana Sayfa Alışveriş Alışverişin Doğaçlama Olanı Güzel

Alışverişin Doğaçlama Olanı Güzel

80

Sevgili Dostlar,

Bugün 25 Nisan; Scat’ın en büyük ustalarından Ella Fitzgerald’ın doğum günü. Scat, “kelime olmayan kelimelerle doğaçlama şarkı söylemek” demek. 3 oktavlık sesiyle Scat okuyan bu efsane caz vokalistini bugün anmak isterseniz ŞU, ŞU ve ŞU videoları dinleyebilirsiniz.

Ayrıca fonda Ella Fitzgerald doğaçlama Scat yaparken, siz de bir yandan alışverişi doğaçlamak isterseniz günün ilham veren fikirleri aşağıda sıralanıyor.

Günün Keyif Dolu Fikirleri:Bugün Başka Neler Kazansak?

1) LG Çamaşır Makinesi Hediye Ediyor:
LG Steam internet sitesine gidin ve küçük canavarları yok edin. Yarışmada en yüksek puanı kazanan, LG Steam Buharlı Çamaşır Makinesi kazanma şansını yakalıyor. Son başvuru tarihi: 24 Temmuz 2019. Detaylar: www.lgsteam.com

2) 5 Kişi 5000’er Liralık Hediye Çeki Kazanacak:
Migros Sanal Market’ten Money kartınızla 15TL ve katlarında Nesquik alıp çekilişe katılın. Ödül: 5 kişiye Çilek Mobilya’dan 5000TL değerinde hediye çeki. Son başvuru tarihi: 1 Mayıs 2019.

3) Deodorant Alana Akıllı Bileklik Hediye:
Migros Sanal Market’ten Money kartınızla tek seferde 2 adet Rexona marka deodorant alarak çekilişe katılabilirsiniz. Ödüller: 20 kişiye Xiaomi Mi Band 3 akıllı bileklik, 25 kişiye Barcelona Stadium forması, 100 kişiye Nike La Liga futbol topu. Son başvuru tarihi: 1 Mayıs 2019.

4) En Yaratıcı Yorumu Yapan İtalya Tatili Kazanıyor:
Shell Instagram sayfasındaki yarışma görselinin altına araba kullanmanın verdiği hissi emojiler kullanarak en yaratıcı şekilde anlatacak 1 kişiye çift kişilik İtalya’daki Ferrari Fabrikası ve Müzesi seyahati, 50 kişiye 100 TL değerinde Smart puan var. Son katılım: 5 Mayıs 2019. Detaylar için: www.shell.com.tr

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikTuvalete Gittikçe Para Kazandıran İcat
Sonraki İçerikBir Define Hikayesi: Adana Urfa Bankası!