Ana Sayfa İndirimler Asterix’in Köyü gibi Dolar’a karşı direnen siteler

Asterix’in Köyü gibi Dolar’a karşı direnen siteler

161

Sevgili Dostlar,

Döviz aniden deve-gücü-tazı-şerbeti içmiş gibi zıplayınca mutlaka siz de herkes gibi gardınızı aldınız ve etrafta parayı koruyacak ne alternatifler var diye soruyorsunuz. O halde cevaplayalım;

1) Zaman Kumbarası Zumbara.com’u duymuş muydunuz? Bu sıradışı topluluğa göre paraya hiç ihtiyaç yok. Gidin üye olup 1 saat hizmet verin, karşılığında “1 Saat” kazanın. (“TL” değil, “Saat”. Hem Dolar’a karşı değer de kaybetmiyor.) O kazandığınız 1 saati gidip 1 saatlik başka bir şey için harcayın. Kazandığınız saatler Zumbara’da biriksin. (Zaten para nedir ki? O da soyut bir değer.)

2) Bedava paylaşım sitelerinde kullanılmayan şeyler parasız takas için listelenmeye başladı: EsyaKutuphanesi.com; Alseninolsun.net; Esyapaylas.com; Verrr.com veya Bookserf.com gibi adresler size lazım olmayan eşyaları ödünç verebildiğiniz; lazım olanları ise diğer üyelerden istediğiniz; dolayısıyla para gerekmeden de yaşayabilmenin kapılarını açan siteler.

3) Krize karşı en sağlam fikirlerden biri de Avantajix. “Para İadesi” konsepti dövizin açtığı delikleri yamıyor. Bakın mesela aşağıdaki fikirler sayesinde paranızın bir bölümü size bumerang gibi geri dönüyor;

Parayı Bumerang Yapan Fikirler:


Bir Tutam Kupon Kodu:

1) Ayakkabı Dünyası 10TL indirim kuponu: X5G3DILM90834, indirimsiz ürünlerden 50TL üzeri alışverişte 10TL indirim sağlıyor. Üste de Avantajix para iadesi var.

2) Lidyana’da takılara %25 indirim kodu: TAKI25, 16-18 Eylül arası aşağıdaki markalar dışında geçerli; Asgold Classic, Atelye79, Bendis, Buse’nin İkinci El Pazarı, Cem Lokmanhekim, Didem Uzel New York, Folli Follie,Gaios Design, Jou, Kısmet by Milka, Myras, Selma by Pınar Altuğ, Tiffany & Co., Urban Queen, Raynass, HRN Diamond, House of DIV, Bang Crafts, Oina Silver. Üste de Avantajix para iadesi var.

3) Morhipo için 15TL indirim kodu: MRHPGRNT15. Bonus’a özel 200TL ve üzeri alışverişlerde 15TL indirim sağlıyor. Üste de Avantajix para iadesi var.

4) Trendyol indirim kodu: MODACOCUK, Moda Çocuk etiketli butiklerden 100TL ve üzeri alışverişlerde 25TL indirim sağlıyor. Son kullanım tarihi: 20 Eylül 2015 ve üste de elbette ki Avantajix para iadesi var.

Bugün Ne Kazansak?

1) TERCÜME YARIŞMASI 1.000.000 DOLAR DAĞITACAK:
Katar Şeyhi Hamad adına düzenlenen çeviri yarışmasında, aralarında Türkçe’nin de bulunduğu 5 dalda toplam 1 milyon dolar ödül dağıtılacak. Son katılım tarihi: 20.09.2015. Detaylar için: www.hta.qa/en

2) BÖCEK RESMİ ÇEKEN FOTOĞRAF MAKİNASI KAZANACAK:
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bornova Zirai Mücadele Araştırma Entitüsü böcekler ve bitkiler temalı bir fotoğraf yarışması düzenledi. Katılım ücretsiz ve herkese açık. Ödüller; Birinciye Dijital Fotoğraf Makinesi (2.500-3.000 TL değerinde), İkinciye Dijital Fotoğraf Makinesi (1.500-2.000 TL değerinde), Üçüncüye Dijital Fotoğraf Makinesi (500-1.000 TL değerinde), Mansiyon (3 adet) : Dijital Fotoğraf Albümü (250 TL değerinde), Sergileme (En fazla 44 adet). Son Katılım Tarihi : 20 Ekim 2015. Detaylar için: www.tarim.gov.tr

3) 6.950TL DEĞERİNDEKİ ÇANTAYI SİZ KAZANIN:
Beymen online mağazasına hala üye değilseniz bu ayın sonuna kadar üye olun, Milli Piyango İdaresi izniyle yapılacak çekilişe katılın, hediye kazanma şansı elde edin. Hediyeler şunlar:

1 Adet Celine Çanta-Kırmızı-Kadın (6.950TL değerinde)
1 Adet Dolce & Gabbana Sırt Çantası Erkek (4.000TL değerinde)
1 Adet Valentino Cüzdan-Kahverengi Kadın (1.800TL değerinde)
1 Adet Bottega Veneta-Cüzdan-Erkek (1.200TL değerinde)

1 Adet Erkek Kozmetik Seti,
1 Adet Kadın Kozmetik Seti.

Sevgiyle Kalın…

Önceki İçerikUçlarda Gezinen Bir Fikir İster misiniz?
Sonraki İçerikŞans Perisinin Fazla Mesai Yaptığı Anlar