Ana Sayfa Fırsatlar Bayramda El Öpmek Gerekmeden Para Kazanın

Bayramda El Öpmek Gerekmeden Para Kazanın

88

Bayram 9 günse ve uzaklara gitmiyorsanız yandınız. Evde ilk 2 gün süper geçer ama sonraki günlerde sıkılma ihtimali vardır. İşte bu fikirden hareketle interneti taradık ve sizin için bir sürü ödüllü yarışma bulduk. Biri 10.000 dolar ödül veriyor, diğeri dünyayı gezdiriyor, beriki zevkle vakit geçirtiyor. Bu ödüllü yarışmaların linklerini bloğumuzda http://blog.avantajix.com/bayram-tatilinde-9-gun-sikintidan-patlamayin/ adresimizde listeledik, isteyen bir göz atabilir, hatta yarışmalara katılıp el öpmek gerekmeden para kazanabilir.

Tabii ki bayramda el öpmek gerekmeksizin para kazanmak için bir alternatif de Avantajix. Bakın mesela şu sıralar etrafta ne fikirler var:

El Öpmeksizin Para Kazandıran Fikirler:

Peki Başka Neler Var:

1) Annelütfen Bayram Kuponları:
100TL üzeri alışverişe 15TL indirim kuponu BYRM15
200TL üzeri alışverişe 30TL indirim kuponu BYRM30
500TL üzeri alışverişe 75TL indirim kuponu BYRM75
Kuponlar her üyeye özel tek kullanımlık ve 20 Ekim’e kadar geçerli. Kraft ürünleri, bebekbezi ve mamalarda geçerli değil. Üste Avantajix’ten para iadesi var.

2) Modagurusu Bayrama Özel Kupon Kodu: BYRM07
150TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim veriyor. 20 Ekim’e kadar geçerli. Üste Avantajix’ten para iadesi var.

3) Kaft 100TL ve üzeri alışverişlere anında 25TL indirim veriyor. Kupon koduna gerek yok. Kampanya 15 Ekim’e kadar geçerli. Tee Machine’de geçerli değil. Üste Avantajix’ten para iadesi var.

4) Mudo Concept Bayrama Özel Kampanya:
Tüm ürünlerde %20 indirim + Tek ödemede %10 daha. Kampanya indirimsiz tüm Mudo Concept markalı ürünlerde Ekim ayı sonuna kadar geçerli. Üste Avantajix’ten para iadesi var.

5) Bellamola’dan Bayram için kupon kodu: BMSC10
50TL üzeri alışverişlerde 10TL indirim veriyor. Ekim ayı boyunca tüm cilt bakım ürünlerinde geçerli. Üste Avantajix’ten para iadesi var.

6) Modagram’dan Bayrama Özel Kampanya:
150TL üzeri alışverişe 30TL hediye çeki, 250TL üzeri alışverişe 50TL hediye çeki, 500TL üzeri alışverişe 150TL hediye çeki var. Kampanya seçili ürünlerde 20.10.2013’e kadar sürecek. Üste de tabii ki Avantajix Para İadesi var.

Herkese İyi Bayramlar.

Önceki İçerikBayram Tatilinde 9 Gün Sıkıntıdan Patlamayın
Sonraki İçerikAdınızı değiştirseniz Vodafone’dan para alabilir misiniz?