Ana Sayfa Fırsatlar Bir Gofret Yedim Hayatım Değişti

Bir Gofret Yedim Hayatım Değişti

138

Sevgili Dostlar,

Snickers aslen bir tür gofret, lakin şimdi böyle yazdık diye bizi arayıp yok biz gofret değiliz kuvvet macunuyuz, enerji santraliyiz, doping etkisiyiz de diyebilirler, ama konumuz tam olarak o değil. Şu ara www.snickers.com.tr adresinde bir yarışma başladı ve Mr. Bean ile oyun oynayıp otomobil kazanmak mümkün. Ödül 2015 model bir Mini Cooper. (Evet bildiğiniz Mini Cooper otomobil. Yaklaşık değeri 87.000,00TL.) Son katılma tarihi: 30 Kasım 2015. Detaylar yukarıdaki linkte.

Yani Türkiye’de güzel şeyler de oluyor.

Peki etrafta başka güzel ne haberler var derseniz okumaya devam edin.

Türkiye’de Güzel Şeyler Oluyor:


Süt İçen iPad Kazanıyor:


CarrefourSA’ya gidin ve 6’lı Pınar Kido Süt alın. Paketteki şifreyi Kido’ya gönderin. Çekilişle Apple iPad mini kazanacak 20 kişiden biri olma şansını yakalayın. (Ayrıca kampanya sitesinde yer alan oyunu oynayan 50 kişi Kido Basketbol Potası kazanacak) (Tabii ki alışveriş yapan herkese Avantajix para iadesi verecek.) Son Katılım: 16.11.2015. Detaylar için: http://allstar.kido.com.tr

Bugün Başka Ne Kazansak?

1) SPOR YAPAN 500TL HEDİYE ÇEKİ KAZANIYOR
Spor yaptıkça sağlık kazanılır, keyif kazanılır, ama para da kazanılabilir mi diye araştırdık ve şunu bulduk: Intersport’un yepyeni bir kampanyası var; “YAŞA”. 15 Kasım’a kadar spor tutkunuzu gösteren bir videonuzu siteye yükleyin. Kampanyada boş yok. Katılan herkes %20 indirim kuponu kazanacak. Ayrıca en popüler 3 videonun sahibi 500er Lira’lık hediye çekinin sahibi olacak. Detaylar Intersport sitesinde. Intersport alışverişlerinden para iadesi Avantajix’te.

2) 1000 VARMIŞ 1 YOKMUŞ FOTOĞRAF YARIŞMASI
Kaybolmaya yüz tutmuş kültürel miraslara dikkat çekmeyi hedefleyen yarışmanın birincisi 3.000TL, ikincisi 2.000TL, üçüncüsü 1.000TL para ödülü kazanacak. Son katılım: 22 Kasım 2015. Detaylar için: www.binvarmisbiryokmus.org

3) HİNDİBURGER YARIŞMASI TAVA KAZANDIRIYOR
Banvitburada.com’da bu hafta Hindi Kıyma %20 indirimde; üste Avantajix para iadesi var; üste de burger yarışması var: Hindi Kıyma ile hazırladığınız burgerin fotoğrafını #Banvithindiburger etiketi ile paylaşın; jüri sizinkini seçsin; döküm tava kazanın. Son katılım 29 Ekim 2015. Detaylar Banvitburada sitesinde.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikSuya Sabuna Dokunan E-Posta
Sonraki İçerikArabayı Bedava Yıkatma Tüyosu