Ana Sayfa Yaşam Bir Sadistin Hediye Rehberi

Bir Sadistin Hediye Rehberi

225

İnsanları kırmanın en güzel şekli onları mahvedecek, saçlarını dökecek, dişlerini sökecek hediyeler almaktır. Bu özlü sözü kim demiş bilemiyorum ama sanırım ben söyledim. Ben kim miyim? Bazen kendimim, bazen değilim, ben sıradan bir sadistim. Siz de benim gibiyseniz, yani karşınızdakini hem şaşırtmak hem üzmek isterseniz bakın size bazı tüyolar vereyim:

————————————————(1)————————————————
Ona daha küçükken acı çektirmeye başlayın ki bu acımasız dünyaya ayağı alışsın. Mesela ona özel bir yatak hediye edin:

————————————————(2)————————————————
Biraz büyüyünce onu Pampalona’ya gönderin. Bedava tatil hediye diye hemen atlayacaktır, ama üzülmeyin buranın İspanya’daki en büyük Boğa Festivali olduğunu anlaması uzun sürmeyecektir. Adını sanını bilmediği sokaklarda, o önde boğa arkada koşuşturduktan sonra bir pencere pervazı bulursa yırttı demektir.

————————————————(3)————————————————
Polyanna Noel’de oyuncak beklerken ona bir çift koltuk değneği hediye etmişler, o da “iyi ki bunlara ihtiyacım yok” diye çok mutlu olmuş. Siz de bir iPhone6 kutusuna bir kültablası koyup sigara içmeyen bir dostunuza hediye edin ve “iyi ki buna ihtiyacın yok” deyin. Dostunuzun gözünden akan yaşlar muhakkak sevinç gözyaşları olacaktır.

————————————————(4)————————————————
Bir de şu mobil oyunlar var ya, sevdiklerime onlardan hediye ediyorum, dünyadan kopuyorlar. Oynarken neye döndüklerini bir bilseler, haha.

————————————————(5)————————————————
Kadınlara hediye alması ise çok daha kolaydır. Ütü alın. En çok ona kızarlar. Ütü bazen rüyalarına girer. Ütüyle kavga bile edilir ama hep ütü kazanır.

————————————————(6)————————————————
Sevdiğiniz kadına çok çok ama çok özel bir hediye vermek istiyorsanız, biraz yaratıcı olmanızda yarar var. Mesela ben bu Sevgililer Günü’nde tırnaklarımı yine salonda kesmeyi ama sehpanın üstüne onu daha da kızdıracak şekilli bir imza bırakmayı planlıyorum.

————————————————(7)————————————————
En güzelini en sona sakladım: Sevdiğiniz kişi internetten alışveriş yapmayı seviyorsa, ona yapabileceğiniz en büyük kötülük Avantajix’ten bahsetmemek. Aslında belki de dünyanın gördüğü en büyük sadistçe hediye bu olur. Bir zarfın içine “Alışverişle ilgili süper bir site var ama sana söylemem” yazıp verin. Çıldırsın.

Önceki İçerikBir Kalaşnikofla Neler Yapılabilir (Mesela Gitar)
Sonraki İçerikHediye olarak ne alsak?