Ana Sayfa Kampanyalar Cüzdana Göz Kırpan Fikirler

Cüzdana Göz Kırpan Fikirler

109

“Ben para için bir şey yapmadım.
Ama bir şey yaptım para etti.”
(Cem Yılmaz)

Yılda 10 milyon kere göz kırpıyoruz. Ve göz kırpınca para veren bir site yok. Kayba bakar mısınız? Birileri böyle bir site yapsa şahane olurdu.

Ama parmağıyla tık yapınca para veren site var. Bir tıkınız nakit para ediyor. Göz kırpmak kadar basit.

Mesela siz şu an bu girizgahı okumakla vakit kaybederken aşağıdaki kampanyalardan kaç tanesi tıklandı ve ne paralar kazanıldı…

Para Eden Fikirler:

Dikkat. Hediye Çıkabilir:

1) Geziko, Singapore Airlines ortaklığı ile yeni bir yarışmaya başladı: “İlham Ver, Boracay’a Uç” – Yarışmada en fazla 140 karakter kullanarak ilham dolu bir cümle yazılması gerekiyor. Cümlede “Boracay” “Sonbahar” ve “Uçmak” kelimelerini kullanmak yarışmaya katılmanın tek koşulu. Son katılım tarihi: 19 Eylül 2014. Detaylar için: www.facebook.com/geziko/app_515720611858523

2) D&R hediye şenliği başladı: www.dr.com.tr/Main/Public/CampaignDetail/?campaignType=0&campaignId=1241

3) Bu ayki çekilişe katıl, kolye kazan linki: www.forevernew.com.tr/CekiliseKatil.

Etrafta Başka Ne Var Ne Yok:

1) İnci Deri kupon kodu: INCIINDIRIM, 100TL ve üzeri alışverişe 10TL ekstra indirim veriyor. 25 Eylül’e kadar geçerli. Üste de Avantajix para iadesi var.

2) Fruitflowers.com.tr sitesinde tüm ürünlerde geçerli %20 indirim kuponu: FRTFLW. Yıl boyunca geçerli. Üste de Avantajix para iadesi var.

3) Memleketten Gelsin Kargo Bedava Kupon Kodu: MGKRGBDV, World’e özel %10 indirim + 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava fırsatı sağlıyor. Eylül boyunca geçerli. Üste de Avantajix para iadesi var.

4) Lilakutu.com %5 indirim kuponu LK14GO, kısıtlamasız ve sene sonuna kadar geçerli. Üste de Avantajix para iadesi var.

5) Bees.com.tr internet sitesinde 100TL alışverişlerde geçerli 10TL indirim kuponu BEES10. Üste de Avantajix para iadesi var.

6) Boyner Evde sitesinde alt limitsiz 10% indirim kuponu BOYNEREVDE, 28 Eylüle kadar geçerli. Üste de Avantajix para iadesi var.

7) Zizigo.com siteside alt limitsiz 10% indirim kuponu: ZZG10.Üste de Avantajix para iadesi var.

8) Butik Bebe sitesinde 100TL ve üzeri alışverişe 10TL indirim kuponu SRPX54JN, ay sonuna kadar geçerli. Üste de Avantajix para iadesi var.

9) 2loom.com tulum sitesinde 20TLINDIRIM kuponu 200TL ve üzeri alışverişlerde 20TL indirim veriyor. Üste de Avantajix para iadesi var.

10) Avansas’ın AVNNGCA kupon kodu KDV Hariç 150TL ve üzeri alışverişe 10TL indirim veriyor. Üste de Avantajix para iadesi var.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikMatematik Harikası Fikirler
Sonraki İçerikİnternet Süpermeni Olma Vakti