Ana Sayfa Alışveriş Gittigidiyor’da Avantajlı Alışveriş

Gittigidiyor’da Avantajlı Alışveriş

182

Türkiye’de alışveriş sitesi denilince akla ilk gelenler adreslerden biri olan GittiGidiyor yeniliğe gitti. eBay’in sahibi olduğu Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olan GittiGidiyor logosunu değiştirerek yeniliğin ilk işaretini verdi.

2001’de açılan GittiGidiyor’a eBay 2007 yılında ortak olmuş aradan geçen 4 yılın sonunda ise çoğunluk hissesini satın almıştı. Kulislerde bu hisse devinin yüzlerce milyon dolar olduğu konuşulmuş; Gittigidiyor bu hesapla Türkiye’nin en değerli şirketleri arasına girmişti. Yeni patron eBay bugünlerde ABD’de yaptığı logo ve sayfa tasarımı değişiklerini GittiGidiyor tarafına da yansıttı.

Bizim gördüğümüz kadarıyla GittiGidiyor yenilenen logosu ile hem eBay’e daha yaklaşmış hem de zamanın ruhunu çok iyi okumuş. eBay’in renkleri olan mavi, sarı, kırmızı ve yeşili kullanarak artı işaretini oluşturan şirket yazıda ise sadeleştirmeye gitmiş. Sadelik tasarımın ulaştığı en yüksek noktadır diye düşünen kullanıcıları tarafından hemen benimsenen logo şirketin reklamlarında ve maillerinde de yerini almış durumda.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir toplantıda GittiGidiyor’un hem yeni logo ve reklam filmi tanıtıldı hem de şirketin büyüme verileri açıklandı. GittiGidiyor hız kesmemiş ve 2013 yılında %80 büyüme sağlamış. Üye sayısında 9,5 milyona ulaşan GittiGidiyor üzerinden ayda ortalama 750 bin ürün satılıyor ve bunların %83′ü sıfır ürünlerden oluşuyor; Gittigidiyor’un ebay’in iştirakları arasında Avrupa’da 5. en büyük pazar olduğunun paylaşıldığı toplantıda hedefin ise Avrupa’da ilk üçe girmek olduğu aktarıldı.

GittiGidiyor’da neler satılıyor? Cevap şu ki ihtiyacınız olabilecek, aklınıza gelen her ürünü bulmak mümkün. Bütçenizin durumuna göre ister sıfır ürün alın isterseniz kullanılmış. Ayrıca günün fırsatlarını da takip ederek alışverişinize farklı bir boyut katabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ile GittiGidiyor, Türkiye’deki en iddialı alışveriş sitelerinden biri olarak hizmet sunmaya devam edecek.

Yenilenen GittiGidiyor’un fırsatlarla dolu, renkli dünyasına adım atın. İhtiyacınız olan bir ürünü GittiGidiyor’dan çok uygun fiyatlar ile satın almak için Avantajix üzerinden Gitti Gidiyor’a ulaşmanız yeterli.

“Bunun bana ne faydası olacak?” diye sorarsanız açıklayalım: Avantajix, sizin daha avantajlı ve uygun fiyatlarla alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Avantajix üzerinden gittiğinizden dolayı harcadığınız tutarın belli bir oranını Avantajix size iade eder. Böylece hem uygun fiyat, hem zengin çeşit hem de para iadesi ile alışverişiniz keyifli, kazançlı ve hızlı bir şekilde tamamlanmış olur.

Sizce de mantıklı değil mi?

Avantajix, sizlerin daha avantajlı şartlarda alışveriş yapabilmesi için mesaisine devam edecek. Kazançlı alışverişe başlama adresi: www.avantajix.com

Önceki İçerikSize Milyon Dolar Kazandıracak Fikirler
Sonraki İçerikEvde Coca Cola Yapmanın Milyar Dolarlık Gizli Formülü