Ana Sayfa İndirimler Haftanın En Güzel Komboları

Haftanın En Güzel Komboları

89

“Anı yaşa. Titanik’te o gece tatlı tepsisini
geri çeviren bütün o kadınları düşün.”
(Robin Williams)

Sevgili Dostlar,

“Kombo” kelimesi aslında kombin yapmanın cüzdansal kısaltması. Yani indirimleri uç-uca ekleyip birleştiriyoruz. Sevdiğimiz bir sitede indirim varsa, onu bir kuponla kombinliyoruz; en üste de Avantajix’i kombolayınca hayat bayram oluyor.

Kısacası, zamanın tadını çıkarmayı seviyorsanız şu fikirleri de seveceksiniz;

Haftanın İlham Veren Komboları:

Haftanın Yarışması:

Teknosa’nın www.teknosakadaryakin.com yarışması bugün başladı.

Türkiye haritası üzerinde bulunduğunuz yer ile Teknosa arasındaki mesafeyi kuş uçuşu ve kilometre cinsinden tahmin edip ödül kazanabiliyorsunuz.

Yarışmada ödül cep telefonu. Biraz önce başlayan bu yarışmada son katılım tarihi 09.10.2014. Keyifli yarışmalar ve bol şanslar dileriz.

MasterCard E-Fest ile Avantajix Kombo Yapılabiliyor:

22-29 Eylül arası sürecek online alışveriş festivali MasterCard E-Fest başladı. Aşağıdaki sitelerdeki indirimler + Mastercard + Avantajix birleşince ortaya süper kombolar çıkıyor.

1) ADİL IŞIK %10 İNDİRİM: Adl.com.tr’de, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, tüm ürünlerde geçerli %10 indirim var. Üste de Avantajix var.

2) ANNELÜTFEN 25TL İNDİRİM: Annelutfen.com’da, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, 150TL üzeri ürünlerde geçerli 25TL indirim var. Üste de Avantajix var.

3) BANANA REPUBLIC %20 İNDİRİM: Bananarepublic.com.tr’de, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, 200TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim var. Üste de Avantajix var.

4) BEYMEN %15 İNDİRİM: Beymen.com’da, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, 2014 Sonbahar/Kış ürünlerinin tamamında %15 indirim var. Üste de Avantajix var.

5) BOYNER %20 İNDİRİM: Boyner.com.tr’de, MasterCard sahiplerine özel, işaretli ürünlerde geçerli %20 indirim ve kozmetik ürünlerinde %15 indirim var. Üste de Avantajix var.

6) COLUMBIA %10 İNDİRİM: Columbia.com.tr’da, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, tüm ürünlerde geçerli %10 indirim var. Üste de Avantajix var.

7) CONVERSE %15 İNDİRİM: Converse.com.tr’da, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, tüm ürünlerde geçerli %15 indirim var. Üste de Avantajix var.

8) GAP %20 İNDİRİM: Gap.com.tr’de, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %20 indirim var. Üste de Avantajix var.

9) KİĞILI %10 İNDİRİM: Kigili.com.tr’de, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, tüm alışverişlerde %10 indirim var. Üste de Avantajix var.

10) LUKAPU %35 İNDİRİM: Lukapu.com’da, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, anında geçerli %35 indirim var. Üste de Avantajix var.

11) MORHİPO 25TL İNDİRİM: Morhipo.com’da, sadece MasterCard sahiplerine özel, 100TL ve üzeri alışverişte 25TL indirim var. Üste de Avantajix var.

12) MUDO 30TL İNDİRİM: Mudo.com.tr’de, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, 150TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 30TL indirim var. Üste de Avantajix var.

13) MUSTANG-JEANS %15 İNDİRİM: Mustang-jeans.com.tr’de, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, tüm ürünlerde geçerli %15 indirim var. Üste de Avantajix var.

14) TEKNOSA 100TL İNDİRİM: Teknosa.com’da, yalnızca MasterCard sahiplerine özel, 1000TL ve üzeri alışverişlere 100TL indirim var. Üste de tabii ki Avantajix var.

E-Fest ile ilgili daha fazla detay E-Fest’e katılan sitelerde ve Mastercard E-Fest sayfasında.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikİnternet Süpermeni Olma Vakti
Sonraki İçerikOtomobil kazandıran 10 güncel yarışma ve çekiliş