Ana Sayfa Alışveriş Kim Bu Sıtkı Sırılsıklam, Şakir Şıkırşıkır, İzzet İzinde ve Bedri Birdirbir?

Kim Bu Sıtkı Sırılsıklam, Şakir Şıkırşıkır, İzzet İzinde ve Bedri Birdirbir?

170

Sevgili Dostlar,

Bugün 20 Aralık; (1) Sıtkı Sırılsıklam, (2) Şakir Şıkırşıkır, (3) İzzet İzinde, (4) Bedri Birdirbir, (5) Bahri Filefil, (6) Fettane Şatifil, (7) Kerami Pestenkerani, (8) Oya Ateş, (9) Vedia Nesin, (10) Daim Değer, (11) Levazımcı Kazım ve (12) Hakkı Haklar’ın doğum günü.

Kim bu kişiler derseniz, “Aziz Nesin” diye özetleyebiliriz. Bugün doğum gününde sevgiyle andığımız ünlü yazar, eserlerini sadece Aziz Nesin diye imzalamamıştı ve yukarıdaki takma isimleri de kullanmıştı. (Kaynak)

Biz de bu hareketten ilhamla “Avantajix” adımıza ek olarak “Para Veren Site” adını da kullanabilmek için ParaVerenSite.com alan adını aldık. Ne işe yarayacağını görmek için bizi izlemeye devam edin, sürprizler yakındır.
(Bu arada siz de bir alan adı almak isterseniz bugün Godaddy’e bakın, hem şu sıralar her şey %30 indirimde, hem de üste “Para Veren Site” var.)

Para Veren Site Bugün Kaç Para Veriyor:Bugün Başka Neler Kazansak?

1) 50 Kişi Mani Yazıp Hediye Çeki Kazanacak:
Kampanya için özel olarak hazırlanan internet sitesine girip üye olun ve mani yazarak çekilişe katılın. Çekiliş sonucu 50 kişi 50TL değerinde Migros hediye çeki kazanacak. Son katılım tarihi: 31 Aralık 2018. Detaylar: www.falimnostalji.com

2) Yılbaşına Özel Kazı Kazan Kampanyası:
Patırtı.com kampanya adresindeki kutuyu kazıyın ve anında indirim kazanın. Ödüller; 150TL alışverişte 50TL, 125TL alışverişte 40TL, 100TL alışverişte 30TL, 75TL alışverişte 20TL, 50TL alışverişte 10TL indirim çeki. Son katılım tarihi: 31 Aralık 2018.

3) 2.000TL Değerinde Makyaj Seti Kazanıyoruz:
Trendyol instagram hesabındaki yarışma postunun altına 1 arkadaşınız etiketleyip Trendyol’u ve @flormarturkiye hesabını takip edin; Flormar’dan 2.000 TL’lik makyaj seti kazanma şansı yakalayın. Son katılım tarihi: 23.12.2018. Detaylar: www.instagram.com/p/Bre6gKTAFvz

4) Canon Fotoğraf Makinesi Kazanmanın Yolu:
Instagram’ın ünlü gezgin fenomeni Rotasız Seyyah bu yılbaşında Canon sponsorluğunda 1 adet fotoğraf makinesi hediye ediyor. Siz de @canonturkiye hesabını takip edin, çekiliş postunu beğenin ve en az 2 arkadaşınızı etiketleyerek yorumlarda paylaşın. Wifi özellikli, 24.1 megapiksel, 18-55 objektifli bir Canon DSLR fotoğraf makinesi kazanma şansı yakalayın. Son katılım tarihi: 29.12.2018. Detaylar: www.instagram.com/p/BrXir8SHmM8

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikFiyatları Parmağında Oynatan “Akıl Oyunları”
Sonraki İçerik“Trafik Cezası Piyangosu” Ceza Yemeyen Sürücülere Para Ödesin!