Ana Sayfa Kampanyalar Paraya Takla Attırıyoruz

Paraya Takla Attırıyoruz

231

Google’a takla attırmasını biliyor musunuz?

Çok kolay: Google’ı açın ve arama kutucuğuna “do a barrel roll” (Türkçesi: “havada takla at”) yazın. Koca arama motoru “bir uçağın havada takla atması” gibi ekranınızda önce yan yatacak, sonra ters dönecek ve ardından 360 derece dönüşünü tamamlayarak yine aynı düzleme gelecek.

Bu eğlenceli deneyi yapabilmek için Google ekranına “do a barrel roll” yazabileceğiniz gibi, www.google.com.tr/search?q=do+a+barrel+roll linkini tıklayarak da aynı taklayı attırmanız mümkün. (Biz Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcılarında denedik ve çalıştı.)

Peki paraya takla attırmasını biliyor musunuz?

O da çok kolay ve eğlenceli. Aşağıdaki kampanyaları tıklayın; paranız önce cüzdanınızdan çıkacak ve mağazanın cebine girecek; sonra bir bölümü o mağazadan geri çıkacak; Avantajix sayesinde size 360 derece geri dönüp tekrar cüzdanınıza girecek.

Paraya Havada Parende Attıracak Fikirler:

Haftanın Güzel Fikri:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

1) Sarar için bir tüyo verelim: Önümüzdeki haftasonuna özel kargo bedava kupon kodu “KRG10” olacak. Bu kuponla aşağıdaki kampanyalar birleşecek ve kargoları bedava olacak: Erkek sezon ürünlerinde net %30 indirim. Kadın sezon ürünlerinde %40’a varan indirim. Erkek deri montlarda net %60 indirim. Kadın pelerin modellerinde net %50 indirim. Sarev sezon ürünlerinde net %10 indirim. İpek eşarplarda net %15 indirim. Rayon eşarplarda net %50 indirim. Fırsat ürünlerinde %50’ye varan indirim. Üste de Avantajix var.

2) Cazador’da, 50TL ve üzeri alışverişe 5TL indirim kuponu: “CDR50-YS5”. 100TL ve üzeri alışverişe10TL indirim kuponu: “CDR100-YS10”. 150TL ve üzeri alışverişe 20TL indirim kuponu: “CDR150-YS20”. 100TL ve üzeri alışverişlerde “Boombox” hediyesi var. Bayrama özel “pantolon” alışverişlerinde “gömlek” hediyesi var. 50TL ve üzeri “ücretsiz kargo” var. Üste de Avantajix var.

3) Park Bravo kupon kodu: KP1FNILR. 150 TL üzeri alışverişlere 20TL indirim veriyor. Üste de Avantajix var.

4) Arow’dan Avantajix’e özel kupon kodu: “ArowdaFırsatYagmuru” 100 TL ve üzeri alışverşe %20 indirim veriyor. 31 Temmuz tarihine kadar Converse, MP, Masculin, Diwo ve Hatuny hariç tüm sitede geçerli. Üste de Avantajix var.

5) Vivense.com sitesinde seçili ürünlerde kampanya boyunca geçerli olan ve 100 TL indirim sağlayan kupon kodu: BAHAR100. Üste de Avantajix var.

6) Bilstore’da kupon kodu 9KROPF5U Herschel çantalarda %20 indirim veriyor. Çarşambaları kargo ücretsiz. Üste de Avantajix var.

7) Defacto’nun Avantajix’e özel son kupon kodu: AV5KOD, 75TL ve üzeri alışverişlere 5TL indirim veriyor. Üste de tabii ki Avantajix var.

8) Tchibo’dan bugün yapacağınız 150TL ve üzeri tüm alışverişlerde 29,90TL değerinde fırın tepsisi hediye gelecek. Üste de Avantajix var.

9) Memleketten Gelsin sitesinde Ramazan boyunca 90TL ve üstü siparişlerde 25TL indirim kuponu: MGAT9025. Üste de Avantajix var.

10) Panço’da geçerli kupon kodu: PNC-SEZON10, 100TL üzeri alışverişlerde 10TL indirim veriyor. Üste de mutlaka Avantajix’ten para iadesi var.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikBu Haftanın Avantajlı Alışveriş Önerileri
Sonraki İçerikBugün Neyimiz 40 Metre Uzayacak?