Ana Sayfa Fırsatlar Prensle Evlenme Fırsatı Nasıl Ucuza Getirilir?

Prensle Evlenme Fırsatı Nasıl Ucuza Getirilir?

80

“Eğer ağaca tırmanmak istiyorsanız,
yıldızları hedefleyin ki başarasınız.”
(Konfüçyus)

Sevgili Dostlar,

Çıtayı yüksek tutun. Mesela kendinize veya bir arkadaşınıza koca arıyorsanız haftanın önerisi: Prens Hamdan. Dubai tahtının 1 numaralı veliahtı. Dünyanın en gözde ve zengin bekarı. Akrep burcu. 82 doğumlu. Üstelik şair. Hatta beyaz atı bile var. (Bakınız: Resimdeki atın yarısı beyaz.)

Kendisiyle nasıl tanışırız derseniz; Prens her sene fotoğraf yarışmaları düzenliyor. Bu seneki yarışma 120.000 dolar ödüllü. (Bakınız: https://members.hipa.ae/account/register) Ödülü Prens elden veriyor. Yani gidin o ödülü Prens’in elinden alın. İşte tanışma fırsatının alası.

Yarışmada şansımızı nasıl arttırırız derseniz: Fotoğrafçılık Eğitimi bugün Grupfoni’de %88 indirimli. Üste de Avantajix var. Detayları şurada.

Walt Disney’in dediği gibi, “Hayal etmediğin şeye ulaşamazsın”.

Etrafta Başka Ne Fikirler Var:

carrefour
lidyana
vestel
aral-game
geliyore
markafoni
esse
modacruz
turknet
turkticaret
yesil-kundura

Prens Yerine BES Arayanlara:

Diyelim ki yukarıda önerdiğimiz Prensle evlenemediniz. O zaman onun alternatifi Bireysel Emeklilik Sistemi; kısaltılmış adıyla BES. Yani geleceğinizi garanti altına almak ve keyifli bir hayat istiyorsanız paranızın bir bölümünü kendinize yatırın. Üste de Avantajix size para ödesin.

Detaylar için: Fiba Bireysel Emeklilik.

Bugün Başka Ne Kazansak?

1) Teknosa Fransa Tatili Çekilişi
Teknosa’dan 1000TL ve üzeri TV alışverişi yapın, Milli Takımımızı Fransa’da destekleyecek 2 çiftten biri olun. 28.03.2016 – 30.04.2016 tarihleri arasında Teknosa.com üzerinden tek seferde 1000TL ve katları tutarında (her 1000 TL için 1 çekiliş hakkı) TV alanlara çekiliş hakkı verilecek. Ödül: 2 kişiye “Çift Kişilik Fransa Seyahati”.

2) Attila İlhan Şiir Ödülü
Karşıyaka Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl düzenlenmeye başlayan Atilla İlhan Şiir Ödülü”nün bu yılki başvuruları başladı. Birinciye 6000TL ödül verilecek olan yarışmaya son başvuru tarihi 22 Nisan 2016. Detaylar için: www.karsiyaka.bel.tr

3) Hürriyet İş Öneriyor
Hürriyet “Hikayeye Gel” Yarışması ile takım arkadaşları arıyor. www.hurriyet.com.tr/paylas/hikayeyegel/index.php linkindeki resimlere en yaratıcı haber başlıgını atanlar Hürriyet yazarlarından biri olma şansı kazanacak. Son katılım tarihi: 01.04.2016.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikİsteyene BMW, İsteyene Harley Davidson
Sonraki İçerikParayla Ne Gibi Deneyler Yapılabilir?