Ana Sayfa Alışveriş Tarihin En Büyük İkramiyesi

Tarihin En Büyük İkramiyesi

150

İndirimli Avantajlı Kampanyalı FırsatlarMilli Piyango Yılbaşı Biletleri bugün satışa çıkıyormuş. “Tarihin en büyük ikramiyesi” 45.000.000TL bize çıkarsa ne alabiliriz diye inceledik. Mesela dünyanın en pahalı bikinisini alamadığımızı gördük. 30.000.000 dolarlık bu pırlantalı bikiniyi görmek isterseniz, ve “manken kızımız burada da bikini nerede” diye sormayacaksınız şuradan tıklayabilirsiniz: http://blog.avantajix.com/iste-o-bikini

Milli Piyango’dan rekor ikramiye çıkınca bikini bile alınamaması sorunsalını çok uzatmayalım, bu dünyanın sonu değil. Çünkü ikramiye çıkmasa da herkese para kazandıran siteniz Avantajix haftanın ilham veren ve bahane yaratan keyifli fikirlerini aşağıda sizler için sıralıyor. Okuyan çekilişsiz kurasız kazanıyor.

Haftanın İlham Veren Fikirleri:

Ayrıca şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Hepsiburada’da güzel bir kampanya başladı: Windows 8 işletim sistemli Lenovo Notebook’lar 399TL. (Artı KDV. Eksi Avantajix.)

Godaddy bugün herşeyde %32 indirime gitti ve kampanya 5 gün sürecek: Avantajix sadece SSL sertifikalardan para iadesi veriyor ama olsun, eğer herhangi bir domain, hosting, vs ihtiyacınız varsa fırsat bu fırsat ,%32 bizim senelerdir gördüğümüz en yüksek Godady indirimi. Kupon kodu: cjcwd32

Fırsat.me: Tüm alışverişlerde %5 indirim sağlayan GO-F1R5A7M3 kupon kodunun son kullanma tarihi 30.04.2013 tarihine kadar uzatıldı. Üste Avantajix para iadesi veriyor.

Balerin İndirim Kupon Kodu: SON3GUN (28-29-30 tarihlerinde 125TL ve üzeri alışverişlerinize anında %20 indirim veriyor. Bugün son gün.) Üstüne de Avantajix para iadesi veriyor.

– Bu hafta KVK da aramız katıldı. Türkiye’nin en büyük cep telefonu distribütörü’nden yapacağınız ilk elden alışverişlerden artık Avantajix para iadesi alabileceksiniz.

Bu arada bir de dipnot ekleyelim: Başlıkta yazdığımız “Tarihin en büyük ikramiyesi” aslında Milli Piyango değildir. En büyük ikramiye hayattır, sağlıktır, keyiftir, dostluktur, mutluluktur. Onun dışındaki herşey detaydır.

Keyifli Alışverişler.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikİşte O Bikini
Sonraki İçerikBilmezsek Olmaz Kampanyalar