Ana Sayfa İndirimler 28 Çeken Ayın, Dikkat Çeken Fikirleri

28 Çeken Ayın, Dikkat Çeken Fikirleri

100

İndirimli Avantajlı Kampanyalı FırsatlarPara doğada kendi kendine kaybolmayan maddelerden yapılıyor ama cüzdana girince hemen kayboluyor.

Fakat dert etmeyin bu yokolmayı yavaşlatabilecek fikirlerimiz var:

Mesela Darty sadece bugün geçerli ve sadece Avantajix’e özel 41 adet ekstra indirim kuponu veriyor; bu kuponları içinizden sadece 41 kişi kullanabilecek; kullananlar 41 kere maşallah diyecek. Blogda yazdık, tüm detaylar şu adreste: http://blog.avantajix.com/darty-41-adet-indirim-kuponu

Bir tek Darty yetmez, etrafta başka ne fikirler var diyecek olursanız okumaya devam edebilirsiniz;

Düdük Gibi Aya, Fiyatı Düdük Gibi Öneriler:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Fitbas.com kolay bulunamayan en küçük boy ve en büyük boy ayakkabılar satıyor. Ayakkabısını fotoğraflayıp paylaşanlar 30TL kazanabiliyor. 13061677 kupon kodu anında %15 indirim veriyor. Üste de Avantajix’ten %7 var.

Misspera’nın şu kupon kodu için bugün son gün: MSPR13SG2. Kupon %15 anında indirim veriyor; üste Avantajix %6 daha veriyor.

Çiçek.com sitesinde çiçek ve gusto bölümlerinde geçerli %25 indirim kupon kodu ML25U ve bugün son gün. Üste Avantajix 6TL daha veriyor.

– Bu arada Çiçek.com Lidyana ile anlaşmış; Lidyana tüm Çiçek.com üyelerine CICEK15 kodunu kullanmaları halinde (Tiffany markası ve bazı indirimli ürünler hariç) %15 indirim veriyor. Kafanızı karıştırmak gibi olmasın ama üste Lidyana’dan alışverişlere Avantajix %8 para iadesi ödüyor.

Balerin.com indirim kuponu SUBAT2013 için son gün bugün. 100TL ve üzeri alışverişte %20 indirim veriyor. Üste Avantajix %12 daha veriyor.

– Bütün bunlar boş laf, karın doyurmuyor diyenlere Yakala.co’da Dükkanburger bugün %50 indirimde. Menünün en lezzetli kısmı ise her zamanki gibi Avantajix.

:)

Sevgiyle Kalın.

..

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerik41 Kere Maşallah: Darty’den 41 Adet İndirim Kuponu
Sonraki İçerikYeniçarşım’dan Hediye Fikirleri