Ana Sayfa Kampanyalar Yeniçarşım’dan Hediye Fikirleri

Yeniçarşım’dan Hediye Fikirleri

143

Sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak istiyorsunuz ama dışarıda hava rezalet. En doğrusu internette vitrin gezmek ama hangi siteye gitsek? İşte tam bu anda Yeniçarşım sitesini tıklamanızda yarar olabilir.

“Aradığınız herşey ve daha fazlası” sloganıyla 2011 yılında yayına geçen Yeniçarşım, kullanıcılarına gerçek mağazaların ürünlerini en güvenli ve en pratik şekilde sunmak üzere kurulmuş. Şu an yüzlerce mağazadan oluşan Yeniçarşım sitesinde diğer online alışveriş sitelerinden değişik olarak, sadece ticari unvana sahip kişi ve kurumlar mağaza açabiliyor. Kullanıcılara aradıkları her şeyi ve daha fazlasını bulabilecekleri bir ürün yelpazesi sunan Yeniçarşım, Doğan Online grubuna ait ve “Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi” ile de fark yaratıyor.

Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi (HGAS) nedir: Yeniçarşım, kullanıcılarına en geniş ürün yelpazesine kolaylıkla ulaşabilecekleri, zaman kaybetmeden en iyi ürünü en uygun fiyata bulabilecekleri ve gerçek mağazalardan alışveriş yapabilecekleri güvenli bir alışveriş ortamı sunuyor. Yeniçarşım’da kullanılan HGAS’a göre (1) müşteriler bir ürünü seçip satın alma işlemini gerçekleştiriyor, (2) o ürün müşteriye ulaştıktan ve müşteri ürünü görüp, kontrol ettikten sonra onay işlemi gerçekleşiyor ve (3) ancak bundan sonra ödeme o satışın yapıldığı satıcıya aktarılıyor. Bu sistem sayesinde müşterilere hem ürünü görerek, deneyerek alma rahatlığı hem de internetten güvenli alışveriş yapma imkanı sunuluyor.

Yeniçarşım’dan giyim, aksesuar, takı, elektronik ürünler, dekorasyon, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri gibi pek çok farklı kategoriden kendinize ve sevdiklerinize hediyeler almak mümkün. Onlarca kategoride sıralanmış binlerce ürün arasında sörf yapmak bir zevk. Sizin tek yapmanız gereken, rahat, eğlenceli, güvenilir alışverişin adresi Yeniçarşım sitesinin keyfini çıkarmak, bulduğunuz ürünü kaçırmamak.

Yeniçarşım’da Avantajlı Alışveriş Nasıl Yapılır:

Yeniçarşım zaten çok avantajlı bir site ama daha da fazlasını isteyenler için 2 güzel yol gösterelim:

1) Avantajix Yeniçarşım’dan alışveriş yapanlara havadan para veriyor ve bunu “para iadesi” (cashback) olarak adlandırıyor. Cashback yani para iadesi şu demek: Siz alışveriş yapınca Avantajix bu mağazadan komisyon alıyor; o aldığı parayı size veriyor; sizin alışveriş daha da ucuza geliyor.Avantajix Türkiye’nin ilk ve tek para iade sitesi ve şirketi. Detaylar için: www.avantajix.com

2) Yeniçarşım’dan İşbankası kartlarıyla alışveriş yapanlar %10 MaxiPuan kazanıyor: Kampanya kapsamında Yenicarsim’dan 1-31 Mart 2013 tarihleri arasında tek seferde gerçekleştireceğiniz 250TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize azami 100TL olacak şekilde %10 MaxiPuan hediye edilecek. MaxiPuanların son kullanma tarihi 14 Nisan 2013 olacak. Maximiles kredi kartları, MercedesCard’lar ve Maximum özellikli Ziraat Bankası kredi kartları da kampanyaya dahil. Detaylar için: www.isbank.com.tr

Keyifli ve bol avantajlı alışverişler dileriz.

Önceki İçerik28 Çeken Ayın, Dikkat Çeken Fikirleri
Sonraki İçerikDeli Eder İnsanı Bu Fikirler