Ana Sayfa İndirimler 45 Milyon Dolarınızı Nasıl Alırdınız?

45 Milyon Dolarınızı Nasıl Alırdınız?

93

Kullanıcılarımız bizim için çok değerli derken aslında tam olarak bunu kastetmemiştik ama Wired dergisinin yazdığına göre insan vücudundaki organların toplam değeri 45.000.000 Dolar’mış.

DNA’nın 1 gramı 1,3 milyon Dolar’mış. Vücuttan alınabilirse antikorlar 7,3 milyon Dolar ediyormuş. En pahalı parça kemik iliğiymiş ve kilosu 23 milyon Dolar civarında imiş. Bir tek kornea dokusuna 24.000 Dolar, bir tek yumurtalık hücresine 7.000 Dolar ve bir tek sperm hücresine 77 Dolar fiyat biçilmiş.

Nereyi imzalamamız lazım diye sormayın, bunların alınıp satılması yasak.

Ayrıca siz şu vücudun içine Ferrari gibi kurulup sürerken, ve muhtemelen bu fiyatlara neden hala “uy kuru fasulye yedibuçuk liraya” benzeri bir türkü yazılmamış olmasına şaşarken, biz şunu mutlaka ekleyelim: (1) “organ bağışlayın, toprak olmasın ülkemizin bu zenginliği” (2) “kan bağışlayın, sizin için bedava olan şeylere başkalarının ‘paha biçilmez’ değerde ihtiyacı olabilir”…

Bu arada “bedava sunulan ama değerli olan başka neler var” diye soracak olursanız buyurun bu haftanın somut para eden önerilerini aşağıda sıralayalım.

Bu Haftanın Somut Para Eden Fikirleri:

Sevgiyle Kalın.

..

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar veya indirim kuponları güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kupon veya kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikAvantajix Yap Bana Bir Güzellik
Sonraki İçerikÇiçek.com Kupon Kodu