Ana Sayfa İndirimler Avantajix Yap Bana Bir Güzellik

Avantajix Yap Bana Bir Güzellik

117

“Çölü güzel kılan şey, bir yerlerde bir kuyu saklıyor olmasıdır” diyor Antoine de Saint-Exupéry. Onun döneminde internet olsaydı muhtemelen bu cümleyi çöl yerine internet için söylerdi. Günün hay-huyu ve internet çölünün toz-dumanı içerisinde güzellikler gözden kaçabilir. Ama prensesi bulmak için de önümüze çıkan her kurbağayı öpmemize gerek yok. İçinde holiganlık barındırmayan nadir sporlardan biri olan alışverişe biraz vakit ayırmak ve muteber tavsiyelere kulak açmak lazım güzellikleri bulup çıkarmak için.

Bir de “güzellik” yapan siteler var ki pek çoğu neredeyse internete açılış sayfası olmayı bile hak ediyorlar; bakın isterseniz aşağıda size bir kaç örnek verelim…

Bu Haftanın “Güzellik” Yapan Siteleri:

Bu arada şu “güzellikler” de ilginizi çekebilir:

Netvarium MYS20NV indirim kuponunun 15 Mayıs’ta bitecek olan süresi 31 Mayıs’a kadar uzatıldı: Kupon 80TL ve üzeri alışverişlerinize 20TL anında indirim veriyor. Üste Avantajix var.

AltıncıCadde indirim kodu ST20 “Renk Festivali” ve “Pastel Tonlar” kampanyalarında %20 ekstra indirim veriyor ve 19.05.2013 tarihine kadar geçerli. Üste Avantajix var.

OyuncakDenizi sitesindeki tüm oyuncaklarda %10 indirim kupon kodu: MYS2013. Üste Avantajix var.

Geziko yurtdışı uçak biletine verilen para iadesi 7TL’den 15TL’ye çıktı.

DeFacto’dan 75TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde 10TL, 100TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde 15TL, 150TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde 30TL’ye varan hediye. Üste Avantajix var.

En güzel günler, indirimler, kuponlar, kampanyalar, fırsatlar sizinle olsun.

..

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikAnneler Günü’nü Fırsata Çeviriyoruz
Sonraki İçerik45 Milyon Dolarınızı Nasıl Alırdınız?