Ana Sayfa Fırsatlar Anneler Günü’nü Fırsata Çeviriyoruz

Anneler Günü’nü Fırsata Çeviriyoruz

138

Anneler Günü’ne artık neredeyse saatler kala mağazalar tarafında öyle çarpıcı bir hareketlilik ve öyle canhıraş bir rekabet başladı ki neredeyse 3-5 tane annemiz olmadığına hayıflanacak hale geldik. “Bir annesine hediye alana, diğer annelerine hediye bedava” şeklinde bir promosyonun çıkması bile an meselesi. Yani indirim mühendisleri için tam da alışverişi fırsata çevirme vakti… Buyurun mesela birkaç somut fikir:

Şahane Anneler İçin Şahane Fikirler:

Bu arada şu fikirler de kazandırıyor:

Mudo’dan 500TL ila 25TL arasında değişen bir hediye çeki kazanma şansı için #benannemden etiketiyle bir tweet atın, “sen annenden ne öğrendin” sorusunu yanıtlayın, en çok oyu alın, 500TL kazanan 3 kişiden biri olma şansını yakalayın. Ayrıca her katılımcıya 25TL indirim çeki hediye. Detaylar Mudo ve sosyal medya hesaplarında; Üste para iadesi Avantajix’te.

Erkek Paketi sitesi “Şaka Yapıyor Olmalıyız” sloganıyla 15 Mayıs’a kadar indirimde. Üste de Avantajix var.

Bavul.com’a 6 Haziran’a kadar üye olan herkese Turkcell TV’den 1 aylık sinema paketi hediye. Ayrıca çekilişle 3 kişiye Turkcell MaxiIQ Tablet ve 1 kişiye Emirates Havayolu’ndan çift kişilik gidiş dönüş Dubai uçak bileti hediye. Üste Avantajix var.

Fotomoz sitesinde bu ayın sonuna kadar geçerli %20 indirim kuponu kodu: DGFM20. Üste Avantajix para iadesi veriyor.

Glorika parfüm ve kozmetik sitesinde %5 indirim veren kupon kodu: YUZDE5. Üste de Avantajix var.

Enmoda.com’da 100TL alışverişe 20TL indirim veren kupon kodu: EMDG20. Albano, An Original Penguin, Birkenstock, Canzone, Elle, Emu, Fred Perry, G-Star Raw, Lacoste, Le Coq Sportif, Miezko, Napapijri, New Balance, NZA, Paperthinks ve Pierre Cardin haricindeki tüm markalarda geçerli. Üste de Avantajix’ten para iadesi var.

Misspera kupon kodu MSPR10KPN, tüm parfüm ve kozmetik ürünlerde %10 indirim sağlıyor, üste Avantajix para iadesi veriyor.

Mecrea özel tasarım ve moda sitesinin kupon kodu: ANMC15, 100TL ve üzeri alışverişte 15TL indirim veriyor, üste de Avantajix var.

Annelutfen sitesinde 150TL ve üzeri alışverişlerde 25TL indirim veren kupon kodu MAY25 mayıs ayı boyunca geçerli. Üste Avantajix para iadesi veriyor.

Netvarium indirim kuponu: MYS20NV, 15 Mayıs’a kadar geçerli, 80TL ve üzeri alışverişlerde 20TL indirim sağlıyor. Üste Avantajix var.

Sevgiyle kalın.

..

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikRuhi Mücerret
Sonraki İçerikAvantajix Yap Bana Bir Güzellik