Ana Sayfa Kampanyalar Anneler Günü Hediyenizi Aldınız mı?

Anneler Günü Hediyenizi Aldınız mı?

116

İndirimli Avantajlı Kampanyalı FırsatlarHerkes yeniyıl hediyesi alıyor diye siz de gidip aynısını yapmak zorunda mısınız? Kutunun dışına çıkın. Bırakın diğerleri kredi kartının mikroçipi alev alana kadar alışveriş yapsın, siz biraz serin durun.

Nedir? Yıl bitmiş. Ama mesela annemizin değeri. O bitmez.

Üstelik anneler gününde anneler günü hediyesini babam da alır, siz asıl yılbaşında alın. Ya da en kolayı bir demet çiçek toplayıp gidin annenize, sürpriz en güzel hediye. Kış kıyamette çiçeği nereden toplarız ki diyenlere Çiçek Sepeti var, hem Avantajix’ten tıklayanlara da para iadesi var.

Latife bir yana, sevdiklerimize veya kendimize hediyeler almak için etrafta başka ne bahaneler var derseniz de okumaya devam edin.

Alışveriş İçin Haftanın Birtakım Bahaneleri:

Bu arada aşağıdaki fikirler de ilginizi çekebilir:

Bastırgelsin.com istediğiniz görseli istediğiniz hediyenin üstüne bastırıyor. Şu sıralar 30TL ve üzeri alışverişlerde 15TL indirim alabileceğiniz kupon kodu: BASTIR15. Üste de Avantajix %12 versin, Bastırgelsin ucuza gelsin.

Bonnyfood’dan alışverişlerinize Avantajix %14’e varan miktarda para iadesi veriyor. Yetmez diyene Bonnyfood WEB13BNY kupon kodu ile %20 anında ilave indirim veriyor. Siparişini şubeden alana 8TL daha ekstra indirim var. (31.12.2012’ye kadar geçerli.)

Misspera alışverişleriniz için %15 değerinde anında indirim kuponu MP12YB15, üstelik kargo bedava, ve üstelik Avantajix %6 daha veriyor.

Tisho’nun bu yılbaşı için %20 anında indirim veren resmi kampanya kodu WBRZ2013. Üste Avantajix %16 para iadesi veriyor.

Evim.net 2. yaşına özel her 50TL alışverişinize 50TL alışveriş çeki hediye ediyor. Üste Avantajix para iadesi var.

– En yukarıda Çiçek Sepeti demiştik ya, isterseniz size bir de Çiçek Sepeti kupon kodu verelim: CSPT13 tüm alışverişlerde yılbaşı gecesi saat 24:00’e kadar anında %15 indirim veriyor. Üste de Avantajixçilere çiçek, gurme, meyve kategorilerinde %12, hediye kategorisinde %10 para iadesi var.

Keyifli Alışverişler.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.comadresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. En dipnot: İnternetin saygın paparazzisi Webrazzi sitesine bu gönderimize yaptığı resmi kupon kodu katkılarından dolayı teşekkür ederiz. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerik2012 Eticaret Rakamları
Sonraki İçerikYılbaşı Hindisi Nasıl Yapılır