Ana Sayfa Kampanyalar Avantajix’e Bir Ödül Daha

Avantajix’e Bir Ödül Daha

206

Türkiye’nin en büyük reklam ve affiliate networklerinden biri olan Digitouch / Gelir Ortakları, 24 Aralık 2011 tarihinde Performans Yayıncılığı Günü adı altında bir etkinlik düzenledi. Istanbul Point Hotel’in The Game salonunda düzenlenen etkinliğe yüzü aşkın reklamveren ve yayıncı katıldı.

Etkinlik sırasında Gelir Ortakları’ndan Yunus Güvenen ve Emre Burdurlu’nun moderatörlüğünde 2 panel de düzenlendi.

Reklamveren Panelinde Markafoni’den Hakkı Arıkan, Limango’dan Evrim Onat ve Misspera’dan Gizem Yücel konuşurken; Yayıncı Panelinde ise Uretmake’ten Yılmaz Avcı, Istanbul.com’dan Volkan Kırtok ile Avantajix’ten Tunç Buyurgan konuşmacı olarak mikrofon aldılar.

Etkinliğin son bölümünde 2011 Affiliate Ödülleri dağıtıldı. Beş farklı kategoride sahiplerini bulan ödüllerin birinci ikinci ve üçüncüleri şöyle sıralandı:

En Öncü Websitesi: 1. Avantajix,  2. Tilki.co, 3. Leadbox.

En Yüksek Ciro: 1. Fırsaton, 2. Kazım Akman, 3. Sponsorpay.

En Orijinal İçerik: 1. Tamindir, 2. Hergün Kampanya, 3. Oyun kayıt.

En Aktif Firma: 1. Biarada, 2. Ahmet Turan, 3. Alışveriş Rehberi.

En Etkin Kanal: 1. Uretmake, 2. Tunç Yavuk, 3. Leadbox.

Konuşmalar, soru-cevap faslı ve ödüllerin ardından The Game (adından da anlaşılacağı üzere) yarışa doyamayan arkadaşların bu kez elektronik oyunlar vasıtasıyla birbirleriyle yarıştığı bir salona dönüştü ve yılın tüm yorgunluğu “bin atlı çocuklar gibi şendik” şiiri örnek alınmak suretiyle atıldı.

 

Önceki İçerikKayıp Para Bulmacası: 1 Euro Nereye Gitti?
Sonraki İçerikEn Yenilikçi Web Girişimi İkincilik Ödülü Avantajix’in