Ana Sayfa Yaşam Avantajix’ten 1000TL Ödüllü İnstagram Yarışması

Avantajix’ten 1000TL Ödüllü İnstagram Yarışması

94

Sevgilisi olanın da olmayanın da katılabileceği bir sevgililer günü yarışması ister misiniz?

Üstelik ödül de güzel: Avantajix’ten birinciye 500TL, ikinciye 300TL, üçüncüye 200TL değerinde Boyner hediye çeki hediye edilecek.

“Kalbim Onunla Atıyor” İnstagram Yarışması’nı kazanmak için yapmanız gereken, kalbiniz kiminle veya neyle atıyorsa fotoğraflayıp paylaşmanız. Daha fazla bilgi için www.instagram.com/avantajix/ sayfamızı ziyaret edebilir; ve aşağıdaki yarışma koşullarını okuyabilirsiniz.

YARIŞMA KOŞULLARI:

1. Avantajix tarafından organize edilen bu yarışmada amaç “kalbinizin onunla attığı” bir kişiyi, veya bir yeri, veya bir nesneyi, veya siz neyi istiyorsanız onu, nasıl istiyorsanız o şekilde fotoğraflayıp paylaşarak en çok beğeniyi almak ve ödül kazanmaktır.

2. İnstagram üzerinden düzenlenen bu yarışma 09-18 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

3. Yarışmaya katılabilmek için öncelikle İnstagram üzerinden Avantajix hesabı (www.instagram.com/avantajix) takip edilmeli ve Avantajix web sitesine (www.avantajix.com) üye olunmalıdır. Fotoğraflar #kalbimonunlaatiyor hashtag’i ile paylaşılmalı, @avantajix ve @boyner instagram hesapları etiketlenmelidir.

4. Fotoğraflar siyah-beyaz veya renkli, istediğiniz boyutlarda olabilir. Her katılımcı istediği kadar fotoğrafla yarışmaya katılabilir. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

5. En çok beğeni alan ilk 3 fotoğrafa Avantajix tarafından toplamda 1000TL Boyner hediye çeki verilecektir. Birinci 500TL, ikinci 300TL, üçüncü 200TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.

6. Yarışma 18 Şubat 2016 saat 17:00’da sona erecektir. Bu tarihten sonra gelen fotoğraflar veya beğeniler dikkate alınmayacaktır.

7. Ödül kazanan fotoğraf sahipleri 19 Şubat 2016 günü Avantajix instagram hesabından duyurulacaktır. Ödülü alan kişilerle İnstagram’dan DM yoluyla iletişime geçilecektir.

8. Ticari reklam içeren katılımlar, kötü niyetli katılımlar, genel ahlaka ve kanunlara aykırı katılımlar yarışma dışı kalır.

9. Katılımcıların hesaplarının herkese açık olması, gizli hesap olmaması gerekmektedir.

10. Avantajix yarışma ile ilgili her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Herkese bol şans ve keyif dolu bir yarışma dileriz.
Önceki İçerikBütün Takımlar Aynı Anda Şampiyon Olsun
Sonraki İçerikAvantajix’ten 1000TL Ödüllü Yarışma