Ana Sayfa Kampanyalar Avantajları Sobeliyoruz

Avantajları Sobeliyoruz

140

Hepimiz çocuğuz, kimimiz biraz daha az, kimimiz biraz daha çok. Yani bu yaklaşan bayram bizim bayramımız. O halde gelin bu haftanın en avantajlı fırsatlarını aşağıda hep beraber sobeleyelim…

Bayram Avantajları & Avantajlar Bayramı:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Misspera’da kozmetik ve parfüm alışverişlerinde herkese anında %10 indirim veren kupon kodu: MSPR10KPN. Ama ben World Kart kullanıcısıyım derseniz daha iyisi var: MP04YKB kupon kodu ile 20TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim alabilirsiniz. Avantajix’ten üste %8 daha var.

Zizigo’dan çocuk kategorisi için bir indirim kuponunu yukarıda vermiştik; diğer kategorilerden alışveriş yapacaksanız (Fred Perry, Nike, New Balance, Merrell, Vans, Lacoste, Michael Kors, Moschino, Reef, Onitsuka, Superga hariç) tüm sitede %10 indirim veren indirim kodu ZZG10. Avantajix üste %8 daha veriyor.

Bonnyfood’da 60TL ve üzeri ürünlerde %20 indirim veren hediye çeki ZNX89BNY. Üste de Avantajix %14’e varan miktarda para iadesi veriyor.

Shopindeed sitesindeki %80’e varan indirimlere ilave olarak, kargo hariç 50TL ve üzeri tüm alışverişlere anında 5TL indirim veren kupon kodu 13N5. Üste Avantajix %4 para iadesi veriyor.

Netvarium sitesinden zaten %80’lere varan indirimlerle alışveriş yaparken üste de altlimit olmaksızın her alışverişinize %20 indirim sağlayan indirim kupon kodu: 6153614. Üste bir de Avantajix’ten %7,5 alacaksınız.

Evim.net sitesinden yapacağınız 75TL üzeri alışverişlerde kargo bedava indirim kuponu: EVİMRA13. Üste Avantajix %3,5 daha veriyor, alışveriş daha da ucuzluyor.

Modapik sitesindeki tüm alışverişlerde geçerli %10 indirim kodu: modapik10. Eğer Avantajix’ten tıklayarak gittiyseniz %8 de Avantajix’ten alacaksınız.

Kupon kodları paraya çevrilemiyor, parayla satılamıyor, geri verilemiyor, kampanyalar birleştirilemeyebiliyor, kuponlar marka anlaşmaları gereği bazı marka ve kategorilerde geçersiz olabiliyor, firmalar kupon kampanyalarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapabiliyor.

Sevgiyle kalın.

..

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikHaftanın Gayet Avantajlı Fikirleri
Sonraki İçerikEn Sıradışı Anneler Günü Hediye Fikirleri