Ana Sayfa Kampanyalar En Sıradışı Anneler Günü Hediye Fikirleri

En Sıradışı Anneler Günü Hediye Fikirleri

114

İndirimli Avantajlı Kampanyalı FırsatlarAslında bu anneler gününde annemize sevgiyle toplanmış bir demet kır çiçeğiyle gitsek te olur…

Lakin bizim durduk yerde elimiz kaşındı ve kalktık internetteki en orijinal, en güzel, en değerli ve en lezzetli anneler günü fikirlerini biraraya getirdik.

İlham almak isteyenleri aşağıdaki seçkimize davet ediyoruz;

Yılın En Sıradışı Anneler Günü Hediyeleri:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

– Sıradışı kelimesi kişiden kişiye değişir. Mesela bir fırsat sitesinden kahvaltı satın alırsınız, annenizi kahvaltıya götürürsünüz, sizin kahvaltıda onun yanında olmanız bile o kahvaltıyı sıradışı kılabilir. Hatta ona bu kahvaltıyı satın aldığınızda üste bir de Avantajix diye bir siteden para kazandığınızı söylerseniz iş iyice sıradışı olacaktır. (Bizim önerimiz: Groupon Şehir Fırsatı, Gruppal, Grupanya, Grupfoni, Markapon, Yakala.co)

– Sıradışı olmayı sevmeyenler için de Çiçek Sepeti sitesini tavsiye ediyoruz. Ama sakın ha son dakikaya kalmayın, yoğunluk olabilir. Siparişinizi şimdi hemen verin, Avantajix’ten %12’ye varan para iadesini bugünden garantileyin.

Sevgiyle kalın.

..

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikAvantajları Sobeliyoruz
Sonraki İçerikAnneler Günü’ne 5 Kala Fikirleri