Ana Sayfa Yaşam Beethoven Für Elize çeşitlemeleri

Beethoven Für Elize çeşitlemeleri

128

Avantajix adında bir site kuracağımızı ve www.avantajix.com adresinden tıklayanlara bedava para dağıtacağımızı açıkladığımızda bazı arkadaşlarımız “Yahu böyle sıradışı şeylerle uğraşmak yerine daha düz işler yapsanıza” demişti.

Biz de bunun sıradışılığının çok uzun sürmeyeceğini, konseptin hemen kanıksanacağını, çok popüler olacağını ve hemen ardından da biz başarılı oldukça taklitlerimizin çıkacağını, taklitlerimizin sayısının bir ara 200-300 taneye çıkacağını sonra bunların kapana kapana 1-2 para iade sitesi kalacağını söylemiştik. Daha doğrusu böyle bir gelecek öngörüsünde bulunmuştuk. Haklı çıkmakta olduğumuzu gördükçe bıyık altından keyifle gülümsüyoruz.

Şimdi “sıradışı” demişken keyifli ve ezber-bozan bir Beethoven parçası dinletelim size. Für Elize. Genelde senfoni orkestralarına göre aranje edilen bu parçayı mutfakta 2 düzine bardakla çalmak mümkün. İşte kanıtı:

Bu sıradışı konserin ardından sıradışı sitemizin son halini görmek isteyenler için: www.avantajix.com adresinde sizleri bekliyoruz.

Önceki İçerikKaybolmayın, Navigasyon Cihazı Kullanın
Sonraki İçerikMutfakta Bardakla Johann Sebastian Bach Çalmak