Ana Sayfa Fırsatlar Bir Taşla İki Kuş Vuruyoruz

Bir Taşla İki Kuş Vuruyoruz

114

Alışveriş Yapınca Para Veren Site: Avantajix.comBu pazar günü Edirne’de 651. başpehlivanını bulan tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde şöyle bir şey oldu:

Dedik ki “Vay canına. Meğer bir taşla iki kuş vurmak bizim atasporumuzda, yani genlerimizde var. Ayaktaki pehlivan bir defada iki künde birden yapıp hem rakiplerine gözdağı verecek, hem de Guiness Dünya Rekorlar Kitabına geçecek.”

Sonradan işi daha iyi bilen arkadaşlarımız bizi uyardı, “Yok öyle sandığınız gibi değil” dediler, “Pehlivanın gözüne yağ kaçmış, bulanık bulanık bakarken rakibini karıştırmış…”

Bizim teori çöpe gitti tabii ki, ama siz bir taşla iki (hatta daha fazla) kuş vurmanın daha akıllı başlı örneklerini istiyorsanız okumaya devam edin:

Avantajix’ten Bir Taşla İki Kuş Vurma Tüyoları:

Ayrıca şunlar da ilginizi çekebilir:  

– Puzzle Depo her pazartesi işe eğlence katıyor ve saat tam 10:00 da 10 kişiye 10 adet puzzle’ı hiç bir yerde bulamayacağınız bir indirimle zararına satıyor. İlk gelen 10 kişi önce Puzzle Depo’da mutlu oluyor, ve eğer Avantajix’ten tıklayıp gittiyse bir de üste %5 alıyor.

– Biacayip’e üye ol, anında 10TL kazan. +100TL ve üzeri alışverişlere %30 indirim kuponu kazan. Tüm siparişlerde kargo ücretsiz. Üste de Avantajix’ten %15 al.

– Grupanya’da soul müziğin yeni nesil divası Jill Scott’un Turkcell Kuruçeşme Arena’daki 17 Temmuz konseri için biletler %50 indirimli. Üste %3 Avantajix’ten.

– Webdenal.com’da Stok Fazlası ve Kutusu Hasarlı ürünlerde büyük indirimler var. (Bakınız Outlet sayfası.) +Üste Avantajix para iadesi…

– Ünlü Mudo İndirimi internette devam ediyor. %40 indirimli bir çanta bulduk, nefis, ama 75TL’yi geçmediği için kargo bedavaya gelmiyor. Neyse ki Avantajix %6 veriyor.

– Tatil.com’da %25’e varan indirimler +Bonus ile alışveriş yapana 12 ay peşin fiyatına taksit +3 ay erteleme imkanı +Avantajix’ten %5 para iadesi…

Keyifli Alışverişler…

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından 11.07.2012 tarihinde gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. Herkese avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikTornavidaları Çıkarın İnternete Saldırıyoruz
Sonraki İçerikRamazan Bahane Sigarayı Bırakmak Şahane