Ana Sayfa Fırsatlar Bu Haftanın Ödüllü Yarışma ve Çekilişleri

Bu Haftanın Ödüllü Yarışma ve Çekilişleri

142

Avantajix sadece size alışverişten para kazandırmak için değil, aynı zamanda internetteki tüm avantajları inceleyip bunları listelemek için de var. Mesela bakın bugün hemen şimdi derhal katılabileceğiniz ödüllü yarışma ve çekilişler şöyle:

1) ŞAMPUAN KUTUSUYLA BASKET AT, DÜNYA ŞAMPİYONASINA BİLET KAZAN

15-29 Ağustos 2014 tarihleri arasında “basket topu yerine Head&Shoulders kullanarak” en yaratıcı basketbol fotoğrafını çek ve yarışmaya e-posta ile gönder. İspanya’ya gitme fırsatını sen yakala.

2 hafta sürecek yarışma boyunca, her hafta bir kişi, Dünya Basketbol Kupası Finali’ni bir arkadaşıyla birlikte İspanya’da izleme şansını yakalayacak. Ulaşım, otel, bilet masrafları Head&Shoulders tarafından karşılanacak.

Ödül: 2 Kişiye Çift Kişilik İspanya FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası Tatili

Detaylar: www.facebook.com/HeadandShouldersTurkiye

2) YOLDAKİ ÇUKURU BİLDİR, ÖDÜL KAZAN

Bozuk Yol Projesi, arabalarımızı hasarlayan ve trafik kazalarına yol açan çukurlar, düşük rögar kapakları ve benzeri yol bozukluklarının düzeltilmesini hedefleyen bir sosyal sorumluluk projesi.

Yarışmaya katılmak için Bozuk Yol uygulamasını Google Play’den yükleyin ve uygulamayı en az 3 saat veya 300 km kullanın. Bozuk Yol bildirimleri, siz uygulamayı başlatıp yola çıktığınızda, otomatik olarak gerçekleşecek. En az 200 Bozuk Yol bildiriminde bulunun, ödül fırsatını yakalayın.

Ödüller: Birinci aşamada 1. ve 10. sıradakilere Turkcell T40 akıllı telefon, 100. ve 1000. sıradakilere Mediamarkt 50TL’lik hediye kartı; İkinci aşamada 1 kişiye Apple iPad Air tablet ve 3 kişiye 50TL’lik Mediamarkt hediye kartı; Üçüncü aşamada 1 kişiye Sony PlayStation4 ve 3 kişiye 50TL’lik Mediamarkt hediye kartı hediye edilecek. Son Katılım Tarihi: 14 Eylül 2014

Daha fazla detay: http://yarisma.bozukyol.com

3) HAYATININ KİTABI HERKESE BEDAVA

Hemen şimdi HayatininKitabi.com sitesine gidin ve Facebook’a üye olduğunuz günden bugüne kadarki tüm paylaşımlarınızdan oluşan hayatınızın dijital kitabını kazanın. Kazanmak için Facebook ile giriş yapmanız yeterlidir. Girişinizden sonra aktivasyonunuz yapılacak ve bir kaç basit adımda dijital kitabınıza ulaşacaksınız. Hayatınızın kitabını oluşturabilmeniz için tarih aralığı ve içeriğinizi seçmeniz istenir. Birkaç dakika içinde online olarak kitabı indirebilirsiniz.

Bu kitabı aldıysanız üste bir de ödül kazanın. iPhone 5S Çekilişi: Çekiliş, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izni ile 1 Ağustos – 21 Ekim 2014 arasında gerçekleştirilecektir. Hayatininkitabi.com internet sitesine ücretsiz girip, hizmet ve tanıtımları izledikten sonra açılan forma ad-soyad, adres, telefon bilgilerini eksiksiz girerek üye olan kullanıcılara 1 (bir) çekiliş hakkı verilecektir. Formu dolduran her kişi çekiliş için hak kazanmaktadır. Çekilişe katılabilmek için TURKCELL abonesi olma zorunluluğu yoktur

Daha fazla detay: www.hayatininkitabi.com

4) NOKTA FOTOĞRAFLA, iPHONE, iPAD VEYA MACBOOK AIR KAZAN

Deloitte Yeşil Nokta Fotoğraf Yarışması Ödülleri:
-Birinciye APPLE MD760TU/A MACBOOK AIR,
-İkinciye APPLE iPhone 5S 16GB,
-Üçüncüye APPLE iPad MD525TU/A.

Son başvuru tarihi: 15 Eylül 2014

Yarışma Kurgusu: Deloitte firmasının ünlü yeşil noktasını ifade eden anları fotoğraflayın. Mesela bu kırmızı elmaların içinde kendini gösteren yeşil bir elma olabilir, ya da yeşil yanan bir trafik ışığı. Fotoğrafınızı yarışmaya yükleyin. Katılan fotoğraflar arasından en çok oy alan ilk 10 fotoğraf arasından Deloitte Türkiye yetkililerinden oluşan yarışma jürisinin seçeceği ilk 3 fotoğraf ödül kazanacak.

Daha fazla detay: www.facebook.com/DeloitteKariyer/app_833619049995774

5) ALIŞVERİŞ YAP TATİL KAZAN

Kampanya Kurgusu:
1 Eylül’e kadar Kiğılı’dan yapacağınız her 100 TL ve katları tutarında alışveriş sonucunda verilecek şifreyi 4544’e gönderin, çekilişe katılın, tatil kazanın.

Ödüller:
1 Kişiye Çift Kişilik Phuket Turu
11 Kişiye Çift Kişilik Orta Avrupa Turu
111 Kişiye Hediye seti

Daha fazla detay: www.kigili.com/kampanyalar

6) COCA-COLA İNTERNETTEN OTOMOBİL VERİYOR

Coca-Cola Kırmızı Kasa’dan çekilişle 1 adet Fiat 500 Otomobil çıkıyor. Kazanma fırsatına sahip olabilmek için Coca-Cola açma halkası veya kapaklarından çıkan şifreyi
www.coca-colakirmizikasa.com
adresinden girmek gerekiyor.

Son tarih: 30 Eylül 2014

Daha fazla detay: www.coca-colakirmizikasa.com

7) ÇÖP TORBASINDAN TATİL ÇIKIYOR

Koroplast’lardan çıkan kodu www.koroplastlazamankazan.com sitesinden girip çekilişe katılmak mümkün.

Ödüller:
3 kişiye 2.000TL değerinde Tatilsepeti Hediye Çeki
3 kişiye 1.000TL değerinde Trendyol Hediye Çeki

Son katılım: 15 Aralık 2014

Daha fazla detay: www.koroplastlazamankazan.com

8) TRAMVAY FOTOĞRAFI ÇEK, iPAD KAZAN

Yarışmayı açan kuruluş: İETT

-Yarışma Bitiş Tarihi: 12 Eylül 2014
-Sonuçların Açıklanması: 15 Eylül 2014
-Sergi: 06 Ekim 2014

İstanbul’un en çok fotoğrafı çekilen ikinci objesi olan Nostaljik Tramvayın fotoğrafını siyah-beyaz veya renkli çeken, amatör veya profesyonel fotoğrafçıların 2014 yılında çektikleri veya çekecekleri fotoğraflar yarışacak. Kazanan iPad’in sahibi olacak.

Daha fazla detay: www.tanidikmigeldi.com

9) BALTA, SATIR VE KILIÇLA TIRAŞ OL, ÖDÜL KAZAN

Nivea’nın aşağıda yazan adresindeki “Tıraş dediğin böyle olur” uygulamasında balta kılıç satır ve keserle tıraş olun, internette bir destan yazın, her hafta 20 kişinin Nivea ürünleri kazanacağı yarışmaya katılın, hem eğlenin hem kazanın.

Sakalları kökünden titreten yarışmada, balta, kılıç, satır Nivea’dan; sakalları uçurmak sizden. Son katılım: 2 Eylül 2014.

Detaylar: www.facebook.com/NIVEAMENTurkiye/app_266600750182010

10) AYAK FOTOĞRAFI YARIŞMASI KİMİN AKLINA GELİR

Binlerce fotoğraf yarışması gördük, böylesini görmedik. Levi’s / Dockers’in Twitter kampanyasında ayaklarının fotoğrafını çek, @dockerseurope ile paylaş, Dockers kazan.

Tabii ki konu dünyanın en kolay konusu olduğu için rakiplerini geçmek yaratıcılık gerektirebilir.

Son katılım tarihi: 25.08.2014

Daha fazla detay: www.twitter.com/dockersturkiye

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

– HAYIR LÜTFEN BİTMESİN… ETRAFTA BAŞKA NE YARIŞMALAR VAR?

Hızını alamayan ve daha yok mu diye soranlar için son birkaç yarışma ve çekiliş haberi daha verelim:

– Coca-Cola & Cappy tarafından düzenlenen ve www.yazparcaciklari.com sitesinde detayları verilen yarışmada, yaz müzikleri ile yarışıp hediye paketleri kazanmak mümkün. Son katılım: 27.10.2014

– Dominos Pizza’nın www.dominos.com.tr/kurumsal/kampanyalar.aspx sayfasında detayları verilen kampanyada, internetten ücretsiz kaydolup tek seferde 8,90TL ve katlarında sipariş verenler çekilişe katılabilecek; çekilişte 3 kişi Apple Macbook Pro Laptop kazanacak. Son katılım: 31.08.2014

– Allianz’ın www.allianz1hikaye.com sayfasındaki tatil fotoğrafları yarışmasına katılanlardan 3 kişi Canon fotoğraf makinası kazanacak. Son katılım: 22 Ağustos 2014

– Hayata Cam Kat yarışmasına katılanlardan 2 kişi Nintendo Wii kazanıyor. Detaylar: http://camkumbara.hayatacamkat.com Son katılım: 26 Ağustos 2014.

– Adios’un https://apps.facebook.com/adiosilebeskitadan adresindeki yarışmaya katılıp, 10 soruyu zamana karşı yanıtlayanlar arasında en yüksek puana sahip olan ilk 6 kullanıcı National Geographic’ten ödüller kazanacak. Ayrıca her haftanın birincisi; “Dünyamızın Bilinmeyen Güzellikleri” DVDsi, ikincisi; “Eski Uygarlıklar ve Egzotik Yerler” DVDsi, üçüncüsü; “Bali: Tanrıların Başyapıtı” DVDsi, 4-5-6.sı çeşitli ödüller kazanacak. Son katılım: 22 Ağustos 2014

– Panda’nın www.facebook.com/dondurmayiseviyorum Hazlı ve Öfkeli uygulaması 10 kişiye D&R’dan 50TL değerinde hediye çeki verecek. Son katılım: 26 Ağustos 2014.

– D’S Damat Kombin Yarışması: Instagram’da kombin fotoğrafını paylaş, #dsdamat @dsdamatonline etiketlerini ekle, jüriyi büyüle ve ödüllerden birini sen kazan. Ödüller: 3 Kişiye 250TL hediye çeki. Son katılım 22 Ağustos 2014.

– FA’nın www.facebook.com/FaTurkiye adresindeki İz Bırakan Anlar uygulamasına katılan her yüzüncü kişi 50TL hediye çeki veya firmaya ait çeşitli kozmetik ürünler kazanıyor. Son katılım: 15 Eylül 2014.

Herkese keyifli yarışmalar ve bol şanslar dileriz.

Önceki İçerikPara Kazandıran Tıkırtılar
Sonraki İçerikBaltayla Tıraş Olan Ödül Kazanıyor