Ana Sayfa Kampanyalar Baltayla Tıraş Olan Ödül Kazanıyor

Baltayla Tıraş Olan Ödül Kazanıyor

88

Sevgili Dostlar,

Bu hafta internette şöyle bir dolaşıp ödüllü yarışma ve çekilişleri bir araya getirdik. Balta satır ve kılıçla tıraş olan ödül kazanıyor; Çöp torbasından tatil çıkıyor; Şampuan kutusuyla basket atan İspanya’daki Dünya Basketbol Şampiyonası’na gidiyor. Detay isteyenler şu sayfamıza bakabilir: blog.avantajix.com/bu-haftanin-odullu-yarisma-ve-cekilisleri

Ayrıca yarışma ve çekilişle değil de internetten alışveriş yaptıkça para kazanmak isteyenler için ilham veren bazı önerilerimiz ise aşağıda yer alıyor:

Alışverişte Para Kazandıran Fikirler:

Öte yandan şu fikirler de ilginizi çekebilir:

1) Deichmann %10 İndirim Kodu: AGUSTOS10, adı üstünde Ağustos boyunca, indirimsiz ürünlerde ve her üye için bir kez geçerli. Üste de Avantajix para iadesi var.

2) Defacto’da 75TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 5TL indirim kodu: AV5KOD. Üste de Avantajix para iadesi var.

3) Modanisa’da 110TL ve üzeri alışverişe 10TL indirim veren kupon kodu: J2V1087118NF9, 15 Eylül’e kadar geçerli. Üste de Avantajix para iadesi var.

4) Evim.net sitesinin en yeni kupon kodu RS815, Ağustos ayının ikinci yarısı boyunca 75TL ve üzeri alışverişlerde 15TL anında indirim veriyor. Üste de Avantajix para iadesi var.

5) Lidyana’da geçerli 3 farklı kupon kodu şöyle:
-Altlimit olmaksızın %15 anında indirim kuponu: L14GO15
-100TL ve üzeri alışverişe 20TL indirim kuponu: L14GO20
-250TL ve üzeri alışverişe 50TL indirim kuponu: L14GO50

Lidyana kuponları Cem Lokmanhekim, Hunter, Isabel Marant, Lacoste, Lori Design, Ray-Ban, Sportsoul, Superstep, Tiffany, Ugg, Kısmet by Milka, Bendis, Follie Follie, Urban Queen, Damat Tween, Goorin Bros, Nine West, Buse for Desa ve Nautica markaları ile, Bilgisayar&Tablet, Cep Telefonu, Parfüm, Kozmetik, MP3 Player ve Saat kategorileri dışında geçerli. Üste de Avantajix para iadesi var.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikBu Haftanın Ödüllü Yarışma ve Çekilişleri
Sonraki İçerikKaybettiğiniz Cüzdanın Geri Gelme İhtimali Nasıl Arttırılır?