Ana Sayfa Fırsatlar Bunları Bilmemek Yazık Günah

Bunları Bilmemek Yazık Günah

75

Gandi’ye göre 7 günah; çalışma içermeyen zenginlik, vicdan içermeyen zevk, karakter içermeyen bilgi, ahlak içermeyen iş, ibadet içermeyen adak, ilke içermeyen politika, insanlık içermeyen bilim.

Musa’ya göre 10 günah; öldürmek, çalmak, zina, yalancı şahitlik, ebeveyne itaatsizlik, komşunun malına tamah etmek, başkasına tapmak, put yapmak, Tanrı’nın adını boş yere kullanmak, yedinci gün çalışmak.

Avantajix’e göre ise; aşağıdaki fırsatları duymamış olmak YAZIK GÜNAH :)

Kaçırması Yazık Olacak Fırsatlar:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

– Butigo yeni kupon kodu: BTMMZ10, 15 Temmuza kadar tüm alışverişlerde %10 indirim sağlıyor. Üste Avantajix para iadesi veriyor.

– Derinmor sitesinde Ramazan boyunca geçerli 4 kupon kodumuz var:
60TL ve üzeri tüm alışverişlere 10TL indirim kuponu: 10KAZAN.
120TL ve üzeri tüm alışverişlere 20TL indirim kuponu: 20KAZAN.
180TL ve üzeri tüm alışverişlere 30TL indirim kuponu: 30KAZAN.
240TL ve üzeri tüm alışverişlere 40TL indirim kuponu: 40KAZAN.

– Shopindeed 2 yeni kupon kodu yayınladı. 100TL alışverişe 10TL İndirim Kodu: 4July10, ve 50TL’ye 5TL İndirim Kodu: 4July5. + Üste Avantajix var.

– Enmoda yeni kupon kodu: EADT15, 100TL ve üzeri alışverişlere 15TL indirim veriyor. Her e-maille tek kupon kullanılabilir. Kozmetik kategorisi ile, Albano, An Original Penguin, Birkenstock, Canzone, Elle, Emu, Fred Perry, G-Star Raw, Lacoste, Le Coq Sportif, Miezko, Napapijri, New Balance, NZA, Paperthinks, Pierre Cardin, Tommy Hilfiger haricindeki tüm markalarda geçerlidir.

– Mudo yeni kupon kodu MUDOFADG17, konsinye ve hediye card hariç 100TL üzeri tüm alışverişlerde 15TL indirim veriyor. İndirimli ve indirimsiz tüm ürünlerde geçerli. Birden fazla kez kullanılabilir ama bir kullanıcı bir kez kullanabilir. + Üste Avantajix var.

– Vanilya Club artık 50TL ve üzeri tüm siparişlerinizde, 3 deneme boyu kozmetik ürün hediye ediyor. Üste de Avantajix para iadesi var.

– HMStatil sitesindeki Ramazan Tatili Fırsatları’na dahil kampanya otellerinde 750TL ve üzeri tek bir rezervasyonda geçerli 100TL anında indirim kodu: RAMAZANFIRSATI. Kupon 7 Ağustos’a kadar geçerli. Üste de Avantajix var.

– Otel.com kupon kodları: +$100-$250 arası $10 indirim için kupon: CJSAVE10. +$250-$500 arası $20 indirim için kupon: CJSAVE20. +$500 üzeri $30 indirim için kupon: CJSAVE30. Otel.com indirim kuponları bugün yapacağınız ve en geç Eylül girişli tüm otel konaklamaları için geçerli.

– Altıncı Cadde’de sadece bugün ve yarına özel YARISI BİZDEN kampanyası için indirim kupon kodu YB13 özenle seçilmiş yeni ithal ürünlerde geçerli. Üste de Avantajix’in para iadesi var.

Daha fazla detay, kupon, fırsat, indirim ve kampanya için: www.avantajix.com

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikSiz Zayıflayın Cüzdan Zayıflamasın
Sonraki İçerikDo a barrel roll: Google’a takla attıran komut