Ana Sayfa Alışveriş Çarşıdan Aldım 1 Elbise, Eve Geldim 36 Elbise!

Çarşıdan Aldım 1 Elbise, Eve Geldim 36 Elbise!

329

“En yakın arkadaşım evleniyor. Acaba ne giysem?”

“Çok önemli bir iş toplantım var. Hangi kıyafet daha uygun olur?”

“Nişanımda acaba ne tür bir kıyafet giysem?”

“Mağaza mağaza dolaşmaktan bıktım, aradığım kıyafeti bir türlü bulamıyorum.”

Hanımlar için kıyafet seçimi çoğu zaman değil her zaman zordur. Davet, düğün, nişan, iş toplantısı ve tüm diğer özel günler için kıyafet seçerken kafası karışan bayanlar çoğu zaman içine sinmeyen bir elbise modelini satın alıyor. Hayat çok zor.

O halde durun: Dükkan dükkan dolaşan, bir sürü elbiseyi deneyen ve buna rağmen hayalindeki kıyafeti bulamayanlar için çok sevindirici bir haberimiz var. Markazen diye bir site var. Bu sitede 5 farklı renkte 1 elbise satılıyor. Evet, yanlış duymadınız farklı renklerde ve bedenlerde sadece 1 tek elbise modeli. Ama bu bildiğiniz elbise modellerinden değil. 1 elbise tam 36 farklı modele bürünüyor.

Evden çıkarken günlük sade olan elbisenizi gece gideceğiniz parti, davet, düğün, toplantı gibi özel anlar için anında çok istediğiniz çok şık bir elbise haline getirebiliyorsunuz. Markazen elbisenizle çok kısa süre içinde 36 model arasından beğendiğiniz bir modeli yaratıp giyebiliyorsunuz.

Markazen, yıkanma sonrasında çekme ve renk atma sorunu yaratmayan Spandex kumaş’tan üretiliyor. Spandex ihtiva eden elastik dokuma kumaşlar, rahatça hareket etmenize izin verdiği gibi, vücuda tam oturuyor ve giyim konforu sağlıyor. Kahve, çay, boya ve yağlı sıvıların kumaşın üzerine döküldüğünde akıp gidiyor ve leke bırakmıyor. (Vapurda “abilerim ablalarım” diye başlayan “şu gördüğünüz mucizevi alet, yanında 32 tane hediyesiyle neredeyse bedava” diye satış yapan pazarlamacılara benzedik ama elbise gerçekten de methede ede bitecek gibi değil.)

Özel günler için ihtiyaç duyulan bayan kıyafetlerinin ne kadar pahalı olduğunu bilirsiniz. Bu kıyafeti aldığınızda 1 elbiseniz değil 36 tane farklı elbiseniz olacak. Hem dolabınızda yer kaplamayacak hem de bütçenizi sarsmayacak. Canınız hangi modeli isterse çok kısa sürede o modeli hazırlayıp giyeceksiniz. Bayanların kıyafet derdine son verecek bu muhteşem ürünün fiyatı sadece 99 TL. Üstelik kargo da bedava.

Bitmedi. Markazen’e Avantajix’ten tıklayarak gider ve alışveriş yaparsanız 15 TL de para iadesi var. Böylece satın aldığınız 36 farklı modele bürünen bir elbise size çok daha uygun fiyata gelmiş olacak. (Biz hesapladık elbisenin tanesi neredeyse 1 fincan kahve parasına geliyor.)

Siz de 36 farklı modelle 36 farklı mekan ve zamanda boy göstermek istiyorsanız vakit kaybetmeden Avantajix üzerinden Markazen’e uğrayın. Yaz davetlerinin, düğünlerin, nişanların peş peşe yapıldığı şu günlerde, abiye kıyafet seçmek için o vitrin senin bu vitrin benim dolaşmayın, yorulmayın, sıkılmayın. Hem şıklığınızı hem de cebinizi düşünün ve tıklayın Avantajix’ten : www.avantajix.com

Önceki İçerik1 Milyon Dolar Kazanmak İster misiniz?
Sonraki İçerik1 Milyon Dolar İsteyen Parmak Kaldırsın