Ana Sayfa Kampanyalar Dolar düşüyor, parayı patates cipsine mi yatırsak?

Dolar düşüyor, parayı patates cipsine mi yatırsak?

108

Tamamen Duygusal FikirlerMarketten bir paket Doritos aldık, içinden Markafoni indirim jetonu çıktı. “Boş Yok” yazıyor cips paketinin üstünde. CMYLMZ’ın dediği gibi tamamen duygusal bir merakla paketin üstünde yazanları okuyoruz. 50 Kuruşa 1 paket cips alınıyor, içinden ya 5, ya 15 ya da 25 Liralık jeton anında çıkıyor. Dolar düşerken parayı cipse yatıran kazanıyor. Düğünlerde geline patates cipsi takılmazmış ne gam; maç seyrederken de Cumhuriyet Altını yenmiyor (…)

Neyse, marketten naklen yayını burada sonlandırıp, sanal dünyadaki “tamamen duygusal” fikirlere bakıyoruz, ilgilenenler okumaya devam etsin.

Haftanın Fikirleri:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Gezinomi “daha ucuza tatil bulan varsa farkını size iade edelim” diyor, üste Avantajix 20TL anında indirim kuponu (tıklayın görün) ve onun da üstüne %5 para iadesi veriyor.

– Yukarıdaki cümleyi yazdıktan sonra acaba yanlış mı yazdık diye bir daha okuduk: Yanlışlık yok, cümle doğru. En ucuz garantisi, üste de hem kupon hem para iadesi.

– Yok ben tatile çıktım da döndüm bile diyorsanız Yakala.co‘da bugün tatil fotoğraflarınız için bir fırsat var: Lukapu ile tatil fotoğraflarınızı kitap halinde basın 82,99TL yerine 35,10TL ödeyin. Avantajix’i saymazsak kazancınız %57.

SenDeGelVatandaş sitesi, ismiyle müstesna olmanın yanısıra üye olan herkese 15TL indirim çeki vermesiyle de takdirimizi topluyor. Üste Avantajix %5 para iadesi veriyor.

Lilabella.com 1 yaşına basmış, Avantajix %3,5 para iadesi veriyor ama Lilabella’daki indirimlerin yanında bizim verdiğimiz rakam devede kulak.

– Maça gitmek sinirlerinizi yoruyorsa şu sıralar PS3 FIFA 2013’ü deneyin. Markapon’da bugün 160 yerine 113TL, üste de Avantajix para iadesi var.

– Bilgisayarına yatırım yapmak isteyen ve Eset Antivirüs‘ü resmi sitesinden Avantajix vasıtasıyla alanlara Avantajix %18 para iadesi veriyor.

Haftaya yepyeni “yatırım” fikirleriyle tekrar burada olacağız. Bu arada sizin de buna benzer kazançlı faydalı ve destekli fikirleriniz varsa çekinmeden bize yazabilirsiniz, bu satırlarda paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Keyifli Alışverişler.

 

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından bugün gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikAspirini Sulandırıp Kafanıza Sürmenin Faydaları
Sonraki İçerik100 Liranız Bugün Kaç Lira Oldu?