Ana Sayfa Fırsatlar Aspirini Sulandırıp Kafanıza Sürmenin Faydaları

Aspirini Sulandırıp Kafanıza Sürmenin Faydaları

102

Avantajix Nedir?

Aspirin dediğiniz mucizevi bir icat. Sulandırıp kafanıza sürünce kepeği önlüyor. Vazodaki suya koyarsanız çiçeklerin ömrü uzuyor. Marş basmadığında arabayı itmek yerine aküsüne iki tablet Aspirin atınca motor başlıyor gürül gürül çalışmaya.

Salisilik asit Aspirin’in diğer adı. Yani aslında bu bir asit çeşidi. Akü ondan çalışıyor. Gömleğinizdeki lekeleri Aspirin ondan çıkarabiliyor. Nasıra sürünce ondan yumuşatıyor. 1 Litre suya yarım Aspirin katınca bahçedeki zararlı mantarları ondan öldürüyor.

Aspirin her derde deva olması açısından biraz da Avantajix’e benziyor. Hatta Avantajix Aspirin’den daha da iyi çünkü kullanmadan önce doktorunuza danışmaya gerek yok. (Bir de, biz denedik siz yapmayın: Aspirin’i cüzdanınıza ne kadar sürerseniz sürün işe yaramıyor :))

Bu Haftanın İlham Veren Fikirleri:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Divas Pırlanta Outlet bölümü bir göz atmanıza değer. Seri sonu parçalar %40’a varan indirimlerle satılıyor. Üste de Avantajix %8 veriyor.

Butiğim.com “Bitiriyoruz” yazmış. “Ne alırsan 6-9-12-14-19 TL” demişler. Üste Avantajix %12 veriyor.

Yalıspor “Okul Hediyen Adidas’tan” kampanyasını başlattı. Üste Avantajix %5 veriyor.

Aktif Kampanya sitesinde bugün sadece 1 tek fırsat var ve şu: Fethiye Ölüdeniz’de Macera Kampı 1 Hafta Tam Pansiyon: 450TL yerine 199TL. Bugün son gün. Üste Avantajix %10 veriyor.

724Tıkla üzerinden hattınızı Vodafone’a taşırsanız, 724Tıkla’dan faturalı hatlar için 60TL, faturasız hatlar için 20TL hediye çeki kazanıyorsunuz.

Tchibo‘nun sitesinde en dipte “Kampanyalar” diye bir link var, zaman zaman çok lezzetli şeyler olabiliyor, arada bir bakmakta yarar var. Hem üste Avantajix %6 para iadesi veriyor.

Aspirinin daha ucuza satıldığı bir eczane var mı diye soranlara ise üzülerek yok diyoruz çünkü tüm Türkiye’de ilaçlar aynı fiyata satılmak zorunda. Ama ilaç dışında aradığınız yaklaşık 5 milyon farklı ürün için Avantajix’i kurcalamanızı öneriyoruz çünkü bugünlerde Ali Baba’nın Mağarası gibiyiz.

Keyifli Alışverişler…


(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından bugün gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix size tıbbi konularda tavsiye vermez ve sadece doktorunuza danışmanızı önerir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikSkype 9 Yaşında
Sonraki İçerikDolar düşüyor, parayı patates cipsine mi yatırsak?