Ana Sayfa Alışveriş E-kitap Okuyucular

E-kitap Okuyucular

102

Teknolojinin baş döndürücü bir hızla gelişmesi, kitapların da elektronik ortama taşınmasına neden oldu. Birkaç yıldır kendisini iyice hissettiren e-kitap kavramı artık teknolojiye parelel bir şekilde gelişimini sürdürüyor. Günümüzde yeni nesil kitap okuyucuları artık birer e-kitap-kurdu oldu. Yayıncılar da okuyucuyu mutlu etmek için birçok yenilik geliştirmeye başladı. Eski dönemin popüler kitapları için tablet ve akıllı telefon uygulamaları yapılıyor ve ciddi bütçeler ile e-kitap yapımına soyunuluyor.

Bu dikkat çekici dönüşümün en büyük nedeni yeni nesil e-kitap okuyucuları. Yeni neslin e-kitap sektöründen beklentileri her geçen gün daha fazla artıyor.

Müşteriler artık sadece basit okuma deneyimi yerine ellerindeki cihazın tüm yeteneklerini kullanmayı istiyor.

Yayıncılar da değişen alışkanlıklara karşılık verebilmek adına oluşturulan e-kitaplara video, animasyon gibi zengin metinler koymaya başladı. Günümüzde masallar dijital kuşağa zengin içerikle sunuluyor.

Kısacası eski tür yayın evlerinin yerini dijital kuşağın ihtiyaçlarına göre kendini yenileyen veya tamamen yeni şirketler alıyor.

E-kitaplara ilginin artmaya başlaması e-kitap okumak için gerekli olan teknolojik araçları da hayatımıza soktu. E-kitap okuyucu olarak tabir edilen bu cihazlara yüklenen e-kitap dosyaları ile binlerce kitap artık avucunuzun içinde.

E-kitap okuyucuları sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kitap okuma keyfini yaşayabiliyorsunuz. E-kitap okuyucuların gözü yormayan konforlu ekranı sayesinde aynı basılı bir kitaptan okur gibi kitap okuyabiliyorsunuz.

E-kitapların yaygınlaşması aslında iyi bir gelişme.

Neden mi?

– Kağıt, cilt, baskı maliyetleri olmadığı için basılı kitaplara göre çok ucuz.
– Internet üzerinden dağıtılabildikleri için istenen kitaba dakikalar içinde sahip olunabilir.
– Basılı kitapların karşılaştığı dağıtım ve sergilenme imkânı bulma sıkıntıları yok.
– Depolanması ve taşınması kolaydır.
– Kitap içinde sözcük taraması kolayca yapılabiliyor.

Kitap okuma zevkinizi her yerde sürdürmek ve kütüphanenizi sürekli yanınızda taşımak istiyorsanız vakit kaybetmeden bir e-kitap okuyucu edinmenizi öneriyoruz. E-kitap okuyucuları bu aralar D&R’da çok uygun fiyatlarla satılıyor.

Daha da uygun almak istiyorsanız Avantajix’ten tıklayarak D&R online mağazasına gidin ve alışveriş yapın. Alışverişinizden sonra Avantajix’ten para iadesi almayı da unutmayın. (www.avantajix.com adresini bilmiyorsanız bir yere mutlaka not edin, her alışverişten kazançlı çıkın.)

İyi okumalar…

Önceki İçerik1 Milyon Dolar İsteyen Parmak Kaldırsın
Sonraki İçerikSiz Zayıflayın Cüzdan Zayıflamasın