Ana Sayfa Fırsatlar Elemterefiş, Süper Alışveriş

Elemterefiş, Süper Alışveriş

145

Alışveriş Yapınca Para Veren Site: Avantajix.com

“1865 senesinde Elemterefiş Mahmut Efendi kendisine güvercin bacağına sarılı olarak gelen Avantajix mesajını okuduktan sonra 7 arkadaşıyla paylaştı, o hafta aylardır rüyasını kurduğu püsküllü fesi ve manda derisinden çarığı Avantajix sayesinde buldu aldı. 1899 senesinde Ontario’lu Smithzade John kendisine kızılderili dumanıyla ulaşan Avantajix mesajını 2 solukbenizli dostuna gönderdi, 2 gün içinde hem ihtiyacı olan 2 parça kunduz derisi yeleği bulup 2 kere ucuza aldı -hatta üstüne de para iadesi aldı- hem de burnundaki 2 çıban şifa bulup yok oldu. 1911 senesinde Faytonzade Ali Efendi Tercüman-ı Ahval gazetesinde gördüğü bir Avantajix reklamını 10 arkadaşı ile inceledi, 10 gün içinde 10 farklı adreste karşısına çıkan muhteşem ürünleri Avantajix’ten geçerek aldı 10 kere mutlu oldu.”

… Genelde bir şeyi arkadaşınızla paylaşmanız için yukarıdaki gibi kocakarı ilacı tadında hikayeler anlatılır. :) Biz Avantajix için böyle söylesek komik oluruz ama yine de arkadaşlarınıza bizden bahsedin diyoruz: Çünkü işin özü siz Avantajix’i arkadaşlarınızla paylaşın ki -hem yazıktır- onlar da kazansın; hem Avantajix büyüdükçe sizin de gücünüz artsın..)   Şimdi gelelim bakalım bugün internette nerede ne avantajlar var…

İşte Avantajix’ten Günün Tüyoları:

Avantajix AvantajlarıAvantajix AvantajlarıAvantajix AvantajlarıAvantajix AvantajlarıAvantajix AvantajlarıAvantajix AvantajlarıAvantajix Avantajları

Ayrıca şunlar da ilginizi çekebilir:

– Morhipo sadece bugüne özel (28.06.2012) belli şartlarla alışveriş yapanlardan 3 kişiye çift kişilik Karnaval Latino bileti hediye ediyor. Üste Avantajix %4,5 veriyor.

– Sporcum’da 30.06.2012′ye kadar geçerli TMY-652148 kupon kodu ile Tommy Hilfiger’larda 100TL üzeri alışverişlerde 40 TL indirim alabilmek için son 2 gün. Avantajix’ten de üstüne %8 para iadesi var.

– Mormarka’da her alışverişinize Avantajix’ten %8 para iadesi var, ama ilk alışverişinizde mor2012 indirim kuponunu kullanırsanız anında %10 indirim alacaksınız.

– Firsat.me’de fırsatlar zaten indirimli, GO-F1R5A7M3 kupon kodu ile tüm alışverişlerde %5 indirim daha alabilirsiniz. +Üste Avantajix’ten %6,5 daha.

– Perabutik’te GFTXXASDFF890 kupon kodunu kullanın, 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde 10 TL anında indirim alın. +Üste Avantajix’ten %5 daha.

– Altıncı Cadde’den alışverişlerinizde ITHAL6CADDE kupon kodunu kullanın ve ithal ürünlerde geçerli 10 TL anında indirim kazanın. Üste de Avantajix’ten %5 daha alın.

– Lilabella’da LJ075 kupon kodu için son 2 gün. Bu kuponla 30.06.2012′ye kadar 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde 20 TL indirim alın. Üste de Avantajix’ten %6 daha alın.

– Trendyget’ten de bir indirim kuponu var: TGYO2012 ile sadece ilk siparişte geçerli %5 indirim alabiliyorsunuz. Avantajix’in %5 para iadesi ise her siparişinizde geçerli.

– Bonny Food: Bir rivayete göre BNY76 kupon kodu hala geçerliymiş ve alışverişlerde anında %10 indirim alınabiliyormuş. Üste Avantajix para iadesi ise “rivayet” değil, “kesin”.

– Testseverler için Avantajix’ten %75 para iadesi var:
Mesela Aşk Testi yaptırın, fiyatı 4 Liraymış ama Avantajix’ten 3 Liranızı geri alıyorsunuz. İdeal Kilo Testi var, onun da fiyatı 4 Lira ama Avantajix 3 Liranızı geri veriyor. Sadakat Testi de 4 Liraya yapılıyor ama Avantajix yine 3 Liranızı geri veriyor.

– Tarotseverler için internetten Tarot Falı var, 4 Liraya yapılıyor ama Avantajix 3 Liranızı size geri veriyor.

– Avantajix’e arkadaşlarını çağırıp “Elemterefiş, nazar deymesin, süper bir site buldum” diyenleriniz olabilir. Onlar için de alışveriş yapan arkadaş başına %50 veriyoruz, detayları bu linkte yazıyor, haberiniz olsun :)

Keyifli Alışverişler…

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına Avantajix tarafından 28.06.2012 tarihinde gönderilmiş olan e-posta mesajının bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. Herkese avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikSüpermarket Alışverişini Ucuzlatmanın 12 Süper Yolu
Sonraki İçerikİnternetin Yükselen Ülkesi Türkiye