Ana Sayfa Kampanyalar Günün En Cüzdansever Fikri

Günün En Cüzdansever Fikri

92

Sevgili Dostlar,

Diyelim ki cüzdanınızı kaybettiniz ve birisi onu buldu. Bilimsel bir araştırmaya göre eğer cüzdanınızda bir bebek resmi varsa, bulan kişinin cüzdanınızı size iade etme ihtimali 6 kat artıyor.

Detaylar şurada yazıyor; http://blog.avantajix.com/kaybettiginiz-cuzdanin-geri-gelme-ihtimali-nasil-arttirilir

Yani ne yapın yapın, sevimli bir bebek resmi bulup hemen cüzdanınıza koyun.

Böylece cüzdanı geri almayı garantilediğinize göre; artık o cüzdanın içindeki paraları harcayıp harcayıp geri alma bölümüne geçebiliriz:

Haftanın En Cüzdansever Önerileri:

Etrafta Başka Ne Var Ne Yok:

1) “Ölmeden Önce Yapılması Gereken 100 Şey” listesindeki “Sezen Aksu’yu Harbiye Açıkhava’da dinlemek” fırsatı ayağımıza geldi. Konser 28 Eylül’de Harbiye Açık Hava’da. Biletleri Biletix’te. Para iadesi Avantajix’te.

2) Lady Gaga’yı sevenler muhtemelen onun İstanbul Konseri’ni kaçırmayacak. Konser 16 Eylül’de İTÜ Stadyumu’nda, biletleri Biletix’te, para iadesi Avantajix’te.

3) Türkiye’nin en değerli caz müzisyenleri, “Denizde Caz” etkinliğinde gemiyle İstanbul Boğazı’na açılıyor. Biletler Biletix’te. Para iadesi Avantajix’te.

4) Vodafone FreeZone Konserleri başlıyor: Teoman, Athena, Duman, Selami Şahin, Büyük Ev Ablukada, Bubituzak ve sürpriz isimler 12 Ekim’de Küçükçiftlik Park’ta. Sınırlı sayıda Vodafone FreeZone’lu, ikinci biletini %40 indirimle alıyor. Üste Avantajix para iadesi veriyor.

5) Bu yazın unutulmazı “Happy” şarkısını sevdiyseniz Pharrell Williams GNCFEST kapsamında 7 Eylül’de İTÜ Stadyumu’nda. Bu konsere gidenler maNga, Mabel Matiz, İnna, Rita Ora ve Model’i de izleyebilecek. GNCTRKCLL indirimli bilet kampanyasına katılmak için GNCFEST yazıp 2278’e göndermek ve SMS ile gelen kodu Biletix’e girmek yetecek. Üste de Avantajix para iadesi verecek.

6) Yüzyılın en önemli müzisyenlerinden biri olan André Rieu İstanbul’a geliyor. 5 Eylül’e kadar Yapı Kredi Kartlarına özel %10 indirim ve 9 taksit var. Üste de Avantajix’ten Biletix kullanıcılarına para iadesi var.

7) Güldür Güldür, ekranların en beğenilen gösterisi olarak BKM’de sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. 10 Eylül biletleri Biletix’te, para iadesi Avantajix’te.

8) MFÖ ve Duman, Lifepark konserleri kapsamında 20 Eylül’de İstanbul’da Life Park’ta, biletleri Biletix’te, para iadesi Avantajix’te.

9) Tolga Çevik ve Komedi Dükkanı, sıradışı ve beklenmedik hikayelere bu kez bir de sürpriz ekleyerek geliyor. Arkadaşım Hoşgeldin gösterisi 18 Eylül’de Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde, biletleri Biletix’te, para iadesi Avantajix’te.

10) Leonardo Da Vinci, Van Gogh, Edouard Manet gibi sanat dünyasının en ünlü isimlerinin eserlerini, üç boyutlu olarak deneyimlerken, aslında sanatın bir parçası olmak isteyenler için Canlı Müze etkinliği 30-31 Ağustos’ta Vialand’da. Biletleri Biletix’te. Para iadesi Avantajix’te.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikKaybettiğiniz Cüzdanın Geri Gelme İhtimali Nasıl Arttırılır?
Sonraki İçerikMatematik Harikası Fikirler