Ana Sayfa Fırsatlar Günün Kazandıran Tüyoları

Günün Kazandıran Tüyoları

135

Alışveriş Yapınca Para Veren Site: Avantajix.comAlışveriş için sokak sokak mahalle mahalle gezmek nasıl geçen yüzyılda kaldıysa, para iadesi almadan alışveriş yapmak ta tarihin tozlu sayfaları arasına karışmaya başladı. Hala televizyonun siyah beyaz olduğu dönemleri yaşayan arkadaşınız varsa uyarın, alışverişte geri alabileceği parayı almamazlık etmesin… Ha eğer ihtiyacım yok diyorsa alsın ve mesela Kızılay’a bağışlasın… Herkesin paraya ihtiyacı olmayabilir ama herkesin iyilik yapmaya ve iyilik bulmaya ihtiyacı vardır…

Avantajix’ten Günün Tüyoları:

Ayrıca şunlar da ilginizi çekebilir:  

Hepsiburada 20 Mayıs’a kadar tek seferde yapacağınız 200TL alışverişe 30TL, 500TL alışverişe 100TL hediye çeki veriyor. Üste Avantajix’ten %2,5’a varan para iadesi var.
Zizigo’da “Bonus’a Özel %20 İndirim” ve “Avealılara %25 İndirim” kampanyaları, üste Avantajix’ten %8.
Markalimo’da “1 Alana 1 Bedava” kampanyası, üste Avantajix’ten %9.
Memurfoni birinci yıldönümüne özel 18 Mayıs’a kadar 10TL harcayanlara 1 çekiliş hakkı veriyor. Avantajix’ten para iadesi %4.
Altıncı Cadde’de ahşap tasarımlar %50 indirimli, üste Avantajix’ten %5.
Grupfoni’de Kavala-Gümülcine-Dedeağaç turu %61 indirimle 79TL, üste Avantajix’ten %4,75.
Vip Dükkan’da Ayşe Arman’lı “Marie Posa” %75’e varan indirimlerle satışa başladı, üste Avantajix’ten %6.
Luxybox yeni üyelerine %10 indirim kuponu veriyor, fiyatlar zaten indirimli, üste de Avantajix’ten %4,5.
Yakala.co’da Galatasaray Türk Telekom Arena Stadı Özel Turu “özel fiyatla” peynir ekmek gibi satıyor, üste de Avantajix’ten %3,5.
– Bu akşam Dominos Pizza‘nızı internetten sipariş verin, indirimli, üste de Avantajix’ten %4,75 para iadesi.
Keyifli Alışverişler..

(Not: Yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulabilirsiniz. Ayrıca Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur.)

Herkese avantajlı alışverişler dileklerimizle..
www.avantajix.com

Önceki İçerikIşınla Beni Skati
Sonraki İçerikOnline Alışverişte Pazarlık Yapmak Mümkün