Ana Sayfa Kampanyalar Haftanın Alternatif Kazanç Önerileri

Haftanın Alternatif Kazanç Önerileri

87

Değerli Dostlar,

Bu yazımız 3 bölümden oluşuyor;

Birinci bölüm internet üzerinden yapılan yarışmalara katılmak isteyenler için bloğumuzdaki HAFTANIN ÖDÜLLÜ YARIŞMALARI seçkisi. Victoria’s Secret meleği Adriana Lima’nın videosunu seyredip motosiklet kazanmaktan, resim yapıp 72.000TL’ye varan ödüllü yarışmaya katılmak; veya sadece adınızı verip bir otomobil kazanmaktan, Burcu Esmersoy’un soracağı soruları yanıtlayıp yurtdışı bir derbi maç biletini bedavaya getirmek gibi birbirinden farklı konulardaki enteresan yarışma ve çekilişlerle ilgilenenler yukarıdaki linki tıklayıp blog yazımızı inceleyebilir.

İkinci bölüm hemen aşağıda ve yarışmalara katılmadan çekilişsiz-kurasız para kazanmak isteyenlere en güncel alışveriş fırsatlarını listeliyor.

Yazımızın üçüncü ve son bölümü ise indirim kuponları ve zekice alışveriş tüyolarına ayırdığımız bölüm olacak…

Haftanın Zekice Kazandıran Fikirleri:

Ayrıca şu fikirler de akla hitap ediyor:

1) OYUNCUOL.COM sitesi kamera önünde 17 kişiden dayak yese de gömleği kırışmayacak oyuncu adayları arıyor. Her dayak yiyene Avantajix para veriyor.

2) ZAYTUNG.STORE sitesi “almayanı dövüyoruz” kampanyası kapsamında altlimitsiz %10 indirim kupon kodu yayınladı. 215141 kodu 30 Haziran’a kadar geçerli. Üste de Avantajix var.

3) EVİM.NET sitesi 150TL ve üzeri alışverişe 20TL indirim kodu: RS0525, Mayıs ayı boyunca geçerli. Üste de Avantajix var.

4) TCHİBO kupon kodu güncellendi. Mayıs ayı boyunca %10 indirim sağlayan kupon kodu: CV8R191C. Üste de Avantajix var.

5) ARZUM kupon kodu: Glr4563jh %20 indirim veriyor. 30 Haziran’a kadar geçerli. Üste de Avantajix var.

6) ZET.com alışverişlerinde %10 indirim sağlayan kupon kodu: AF04ZT. Elimize yeni ulaşan bu kuponun geçerlik süresi belirtilmemiş ama üste mutlaka Avantajix var.

7) ADİL IŞIK sitesi için yepyeni bir indirim kuponu geldi: Glr647hgye7. 100TL ve üzeri alışverişlerinizde 20TL ekstra indirim veriyor. Ay sonuna kadar geçerli. Üste de Avantajix var.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikHaftanın Ödüllü Yarışma ve Çekiliş Fırsatları
Sonraki İçerikAnti-Alışveriş Çantası: iBag