Ana Sayfa Para Para Para Haftanın Ödüllü Yarışma ve Çekiliş Fırsatları

Haftanın Ödüllü Yarışma ve Çekiliş Fırsatları

168

Haftanın en orijinal, en keyifli ve en güzel ödüllü yarışma ve çekilişlerini sıraladığımız sayfamıza hoş geldiniz. Şimdi koltuklarınıza yaslanın, müziğin sesini açın ve sizler için derlediğimiz yarışmalar arasından seçiminizi keyifle yapın;

1) MOTOSİKLET KAZANDIRAN GÜZELLİK SIRRI:

Adriana Lima’nın güzellik sırrını öğrenen motosiklet kazanacak. Reckitt Benckiser tarafından Milli Piyango İdaresi izniyle düzenlenen bu yarışma 6 Haziran 2014 tarihine kadar sürecek ve bu tarihe kadar https://adrianalovesveet.veet.com.tr adresine (ücretsiz) giriş yaparak karşısına çıkan videoları izledikten sonra katılım formuna bilgilerini girenler 1 çekiliş hakkı kazanacak.

Ödüller:
1 kişiye Piaggio Primavera 150 3V 2014 Model Motosiklet,
3 kişiye Apple iPad Mini 16GB Wi-Fi Beyaz MD531TU/A

Çekiliş 12.06.2014 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Kazananlar 17.06.2014 tarihli Radikal gazetesinde yayınlanacak.

2) TOPLAM 72.000TL ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI

Bu yıl 36’ncısı düzenlenecek olan DYO Resim Yarışmasında ödüller şöyle:
-Pentür dalında 4 eserden herbirine 15.000’er TL, ve
-Özgün Baskı resim dalında 2 eserden herbirine 6.000’er TL;
Toplamda 72.000 TL verilecek.

Son katılım tarihi: 29 Ağustos 2014

Detaylar için: www.yasar.com.tr/vakif/sergi/images/afis_dyo.jpg

3) FUTBOL BİLGİNİZ SAĞLAMSA, ÖDÜL DERBİ BİLETİ KAZANIN:

“Yerli yabancı farketmez tüm derbiler benden sorulur” diyenlere özel, Derby’nin Derbisi Yarışması başladı;

Burcu Esmersoy ve Ercan Taner’in soruları altında terlemekten korkmuyorsanız katılın ve bir Avrupa derbisine seyahat ödülü kazanın.

27 Mayıs 2014 tarihine kadar www.derbyninderbisi.com adresindeki “Derby’nin Derbisi” uygulamasına ücretsiz olarak kaydolup katılanlara, bir çekiliş hakkı verilecek. Çekiliş, 30 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak ve kazanan talihliye Seyahat Ödülü verilecek.

Seyahat, İngiltere, Almanya, İspanya veya İtalya’da oynanacak bir derbi futbol maçı izlemek üzere 1 Ağustos 2014 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında talihlinin tercihine göre yapılacak. Seyahat ikramiyesi bir kişiye 2 gün 1 gece, 4 yıldızlı otelde oda/kahvaltı konaklama esasıyla yapılacak. THY ile ekonomi sınıfı uçakla gidiş-dönüş ulaşım ve havaalanı-otel-havaalanı ve otel-stad arası transferler, maç bileti, seyahat sigortası dahil. Seyahat, İstanbul’da başlayıp, İstanbul’da tamamlanacak. Çekiliş kampanyasında ayrıca 1 adet Philips 55” LED TV, ve 1 adet Philips 47” LED TV verilecek.

Detaylar: http://derbyninderbisi.com/

4) İGDAŞ FOTOĞRAF YARIŞMASI:

İGDAŞ’ın 4. Ulusal “En Havalı Kareler” Fotoğraf Yarışmasının bu yılki teması “Çarşı Pazar İstanbul” olarak belirlenmiş.

Ödüller: Birinciye 6000 TL, İkinciye 4000 TL, Üçüncüye 2500 TL, Mansiyon 3 Adet 500 TL, ve sergilenen tüm eserlere 200 TL verilecek.

Son katılım tarihi: 19 Mayıs 2014

Daha fazla detay: www.enhavalikareler.com/fotograf-yarismasi/

5) RÜZGARIN FOTOĞRAFINI ÇEKİN ÖDÜL KAZANIN:

Başlık “Sen mutluluğun resmini yapabilir misin Abidin” der gibi oldu ama 15 Haziran Dünya Rüzgar Günü’nü kutlamak amacıyla açılan “Türkiye’de Rüzgar” konulu fotoğraf yarışması başladı.

Dünya Rüzgar Günü, her sene 15 Haziran’da yapılan bir etkinlik. Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği 15 Haziran Dünya Rüzgar Günü Etkinlikleri kapsamında bir fotoğraf yarışması düzenliyor.

Amaç rüzgar enerjisinin kullanımının özendirmek, geleceğe yönelik fikirler üretilmesine zemin hazırlamak ve yenilenebilir enerji çeşidi olan rüzgar enerjisinin faydaları konusunda farkındalık yaratmak.

Dünyaya bir objektifin gözünden bakarak bir kareye sayısız anlam sığdıran fotoğraf sanatı ile ilgilenen amatör ya da profesyonel herkes bu yarışmaya ücretsiz katılabilir. Rüzgar temalı her konuda fotoğraf gönderilebilir. Türbinler, uçurtmayla koşan çocuklar, buğdayı savuran bir çiftçi, uçuşan saçlar, şallar, etekler, yapraklar ve yaratıcılığınızın sınırlarını test edecek her konu seçilebilir.

Ödüller:
-Birinciye: 2.000 TL
-İkinciye: 1.500 TL
-Üçüncüye: 1.000 TL

Yarışma takvimi:
-Son Katılım Tarihi: 21 Mayıs 2014
-Sonuç Bildirim Tarihi: 24 Mayıs 2014

Daha fazla detay: http://tureb.com.tr/tr/duyurular/182-15-haziran-dunya-ruzgar-gunu-turkiyede-ruzgar-konulu-fotograf-yarismasi

6) MANİSA’YA BİR LOGO YAPIN 5.000 TL KAZANIN

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası “Ödüllü Logo Tasarım Yarışması” ile yeni logosunu arıyor. Yarışmanın birincisine 5 bin TL ödül verilecek.

Renk ve form yönünden herhangi bir sınırlamanın bulunmadığı yarışmaya katılmak isteyen tasarımcılar çalışmalarını aşağıdaki linkte yer alan şartname doğrultusunda hazırlayarak gönderebilirler.

Yarışma takvimi şöyle:
-Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2014
-Seçici Kurul Değerlendirmesi: 23 Mayıs 2014
-İnternet Üzerinden Oylama: 26 Mayıs – 2 Haziran 2014
-Seçici Kurul Değerlendirmesi: 3 Haziran 2014
-Sonuçların Açıklanması: 5 Haziran 2014

Daha fazla detay: www.manisatso.org.tr/

7) BİLGİ VER OTOMOBİL KAZAN

Vatan Bilgisayar üyelik bilgilerinizi 28 Mayıs’a kadar güncelleyin, içlerinde 1 adet Nissan Juke otomobil ve 10 adet iPad Mini’nin bulunduğu hediyelerden birini çekilişle kazanma fırsatını yakalayın. (Çekiliş 5 Haziran’da yapılacak. Kazananlar 12 Haziran takvim Gazetesinde yayınlanacak.)

Detaylar ve çekilişe katılım için: www.vatanbilgisayar.com/kampanya/hemen-kazan/

8) BUNU BİL, METALLİCA’YI ROMA’DA İZLE

Phillips’in Facebook yarışma adresi olan www.facebook.com/philipssoundtr/app_1423199024592902 sayfasına git, 1 dakika süresince en çok doğru cevabı sen ver, Metallica’nın Roma konserine ödül bilet kazanma şansı elde et. (En çok puan alan kişilerden biriysen sana sorulacak soruya en yaratıcı cevabı ver; yurt dışına çıkış engelin yoksa ve 18 yaşından büyüksen Roma’da Metallica konserine gitme şansını yakala.)

Daha fazla detay: http://bunuduymalisin.com/

9) CİKLET ÇİĞNEYEN, İBİZA SEYAHATİ KAZANIYOR:

First Çekiliş Kampanyası:

25 Haziran 2014 tarihine kadar Türkiye genelinde First Sensations Karpuz, Çilek, Tropikal, Damla, Nane, Yeşil Nane, Ahududu Karadut Sakız ürün çeşitlerinin herhangi birinden satın alarak, paket içindeki Şifreyi Ad, Soyad, Adres bilgileri ile birlikte tüm operatörlerden 3141 nolu hatta kısa mesaj olarak gönderen, veya Şifreyi, kimlik bilgileri ile birlikte First internet sitesine girenlere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecek.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişle 10 kişiye Çift Kişilik İbiza Seyahati, 30 kişiye Samsung Galaxy S4 Cep Telefonu, 40 kişiye Sony Vaio Notebook, ve 100 kişiye Beats Kulaklık New Studios ödülü verilecek.

Daha fazla detay: www.firstcekiliskampanyasi.com

Geldik bir yazının daha sonuna. Yukarıdaki yarışma ve çekiliş haberleri ilginizi çektiyse, daha fazla ödüllü yarışma ve çekiliş haberleri için bizi izlemeye devam edin.

www.avantajix.com

 

Önceki İçerikAnnenize Ne Kadar Saç Baş Yoldurdunuz?
Sonraki İçerikHaftanın Alternatif Kazanç Önerileri