Ana Sayfa Kampanyalar Haftanın En BABA Fikirleri

Haftanın En BABA Fikirleri

109

İlk gün bize “yavrum gitme ne işin var oralarda” diyordu, ikinci gün “git ama sakın taş falan atmayasın” pozisyonundaydı. Üçüncü gün “hayatım şu limonu al da cebinde bulunsun” derken sesi titriyordu. Dördüncü gün “akşam haberlerde gösterdi, karnaval yeri gibiymiş sizin orası” derken yine de kaygılı gözlerle bakıyordu. Dün cepten arayıp “evladım ben de şu anda parktayım, senin çadır nerede” diye sorduğunda, (hatta bu sabahki müdahaleyi biraz önce haber alıp “siz akıllı uslu oturuyorsunuz, duruşunuzu bozmuyorsunuz değil mi” diye aradığında) “baba” olmanın gerçekten de dünyanın en zor mesleği olduğunu anladık.

Bu pazar günü ise “çocuk” olmak dünyanın en zor mesleği. Çünkü babamızı ne kadar sevdiğimizi ifade edebilecek bir hediye daha hala icat edilemedi. Elde şimdilik sadece aşağıdakiler var, onlarla idare etmeye çalışacağız artık.. ;)

Babasını Çok Seven Fikirler:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Tatil.com’da HAZTATIL1: 1000TL ve üzeri otel rezervasyonlarına 50TL indirim kuponu; HAZTATIL2: 1500TL ve üzeri otel rezervasyonlarına 75TL indirim kuponu; 30 Haziran 2013 tarihine kadar ve sadece otel rezervasyonunda geçerli. Üste de Avantajix var.

Mudo’daki 150TL alışverişe 50TL, 250TL alışverişe 100TL, ve 500TL alışverişe 200TL hediye çeki kazanma fırsatını kaçırmayın. Çekler 1-15 Haziran tarihleri arası yapılan alışverişler değerlendirilerek tespit edilecek, kazanılan hediye çekleri 17-21 Haziran tarihlerinde hak sahiplerine iletilecek ve 30 Temmuz’a kadar kullanılabilecek. Üste de Avantajix var.

MeCrea indirim kodu BB10 Babalar Gününe kadar 80TL üzeri tüm alışverişlere 10TL indirim veriyor.

Parfumya.com sitesinde Babalar gününe özel ilk alışverişte geçerli 30TL indirim kuponu: BABAM30, 16 Haziran’a kadar geçerli. Avantajix üste para veriyor.

Glorika.com kozmetik kupon kodu YUZDE5 her alışverişte %5 indirim veriyor. Üste Avantajix var.

Erkek Paketi sitesi indirim kupon kodu DGMERK, 75 TL ve üzeri paketlerde geçerli %20 indirim ve ücretsiz kargo sağlıyor. Üste Avantajix para iadesi veriyor.

Marmoza özel alışveriş kulübünden Avantajix’e özel kupon kodu avantajix, her 100TL ve üzeri alışverişe anında ekstra 15TL indirim veriyor. Temmuz sonuna kadar geçerli. Üste de Avantajix var.

Dogostore kendisini “Türkiye’nin en ruh hastası tasarım sitesi” olarak tanımlıyor. Avantajix’e özel AVNT5 kuponu ile (alt limit olmaksızın) her alışverişe anında 5TL indirim veriyor. Acele edin çünkü 16 Haziran son gün.

– Öte yandan para biriktirmek sadece kumbaraya para atmak değildir; eski para koleksiyonu yapmak da iyi bir fikir olabilir. Koleksiyoncu dostlarımızın bir sitesi olan Osmanlı Paraları sitesinden şu sıralar para iadesi veremesek te bize özel hediye çeki kodu: AVANTAJIX0613, her alışverişte %5 indirim veriyor; bilginize.

Sevgiyle ve Empatiyle Kalın.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar veya indirim kuponları güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kupon veya kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikEfsane Saatler Yeniden Moda Oldu
Sonraki İçerikBabanızla Balık Tutmak İster misiniz?