Ana Sayfa Alışveriş Babanızla Balık Tutmak İster misiniz?

Babanızla Balık Tutmak İster misiniz?

97

Babalar Günü’ne sayılı günler kaldı. Bu yıl Babalar Günü 16 Haziran 2013 Pazar günü kutlanacak. Birçok kişi şimdiden bu özel günü kutlama planlarına aldı ve alacağı hediyeler için araştırmalara çoktan başladı. Peki, ya siz ne durumdasınız?

Daha Farklı Aktiviteler

Bu seneki Babalar Günü’nü klasik bir şekilde geçirmek yerine daha farklı aktiviteler yapılabilir. Bu doğrultuda kararsızlık yaşayanlara babalarıyla (mesela) sakin bir mekanda balık tutmayı önerebiliriz. “Balık tutmak mı, o da nereden çıktı bu koşuşturmanın arasında?” demeyin. Tam da söylemek istediğimiz bu zaten. Kafanızı “bu koşuşturmanın arasından” kaldırın, şöyle bir doğaya bakın, hayat geçici koşuşturma kalıcı. Birkaç saat bile olsa şehirden kaçmak, ölümden çalınmış birkaç saat olacaktır. (Tamam bu son cümle kötümser oldu, burası tutanaklardan çıkarılsın hakim bey)

Babalar Günü’nü deniz kıyısına yakın bir şehirde kutlamayı düşünebilirsiniz. Bunun için babanızı balık tutmaya götürmek iyi bir fikir olabilir. 16 Haziran Pazar günü hava muhtemelen sıcak olacak. (Meteoroloji öyle diyor). Pazar günü dinlenme günü olduğu için birçok kişi çok erken saatlerde kalkmak yerine biraz daha uyumayı tercih edecek. Eğer erken saatlerde trafik sıkıntısı yaşamayacağınız düşünülürse babanızla birlikte oltalarınızı da yanınıza alarak şehrin kıyısında bir sahile, nehre ya da göle gidebilirsiniz. Balık tutanlar için bir simge haline gelen Galata Köprüsü’nü (tamam, şehrin içi ama olsun) tercih edebileceğiniz gibi daha sakin mekanları da seçebilirsiniz.

Bu amaçla mesela babanıza bir olta takımı hediye edebilirsiniz. Bakın size orijinal bir hediye fikri. Balık tutulan yerlerde genelde balık tutmak için malzeme satanlar da oluyor. İhtiyacınız olan tüm gereçleri bu kişilerden temin edebileceğiniz gibi balığa çıkmadan bir kaç gün önce bir internet sitesinden de satın alabilirsiniz. Olta takımlarını internetten indirimli ve avantajlı fiyatlarla satın almayı düşünüyorsanız mesela birçok model ve markanın olduğu n11.com’a göz atmanızda fayda var.

“O site bu site dolaşamam fiyatları uygun, beni çok üzmeyecek bir site olsa çok iyi olur” n11 sizin için iyi bir seçim olacaktır. Sitede olta takımı fiyatları 27 liradan başlıyor. Ayrıca çok sayıda olta seçeneği var. Bütçenize ve beğenilerinize hangisi uygunsa onu seçebiliyorsunuz. Ayrıca n11.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Avantajix’ten para iadesi (cashback) almanız da mümkün. Böylece beğendiğiniz ürünü daha da ucuza almış oluyorsunuz. N11 sitesi için indirim kuponu gerekiyorsa da Avantajix’e uğramadan alışveriş yapmayın.

En Avantajlı Alışveriş

Avantajix’in internet adresi http://www.avantajix.com – Bu adresten gider ve Avantajix’in nasıl çalıştığını incelerseniz sene boyunca yapacağınız tüm online alışverişlerden nasıl daha fazla kazançlı çıkabileceğinizi inceleyebilirsiniz. Avantajix size alışverişte harcadığınız paranın bir bölümünü iade ettiği gibi (buna “para iadesi” deniyor) zaman zaman kupon kodları, indirim kuponları, promosyon kuponları, hediye çekleri de yayınlıyor. Haftada bir kez interneti tarayıp size sektörün içinden püf noktaları ve kampanya haberleri de sunuyor. Avantajix’i hala keşfetmemiş olanlar online alışverişte muhtemelen para kaybediyor.

Önceki İçerikHaftanın En BABA Fikirleri
Sonraki İçerikİndirimli Bikiniler… Neredeler?