Ana Sayfa Alışveriş İndirimli Bikiniler… Neredeler?

İndirimli Bikiniler… Neredeler?

109

- indirimli bikiniler... neredeler?Yaz ayları yaklaştı ve sahiller dolmaya başladı. Özellikle zamanında diyete başlayan ve kış fazlalıklarından kurtulan hanımlar, hiç vakit kaybetmeden plajlara koşmaya başladı. Biz de henüz bikini-mayo alışverişi olayına girmemiş olan hanımlara mayo ve bikini seçiminde nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında kısa bilgiler vermeyi uygun gördük.

Şehrin sıcaklığından kaçıp sahillerde sere serpe güneşlenecek, denizin ve güneşin tadını çıkaracak bayanlar acaba doğru bikini seçimi yaptılar mı?

Bikini Mayo Seçimi

Bilindiği üzere hanımlar için yaz tatili planı yaparken karar verilmesi gereken en önemli konulardan biri de mayo ve bikini seçimi. Birçok kişi bu konuda ciddi sıkıntılar yaşıyor. Bikini modelleri internetten inceleniyor, renklere bakılıyor. “Acaba onu mu seçsem, şunu mu seçsem? Benim üzerinde nasıl durur? Konu komşu ne der?” gibi sorular soruluyor.

İlk önce şunu söyleyelim. Sevgili dostlar, “Aman ben kiloluyum, bikini mikini giyemem” diye kendinizi üzülmeyin. Kusurlarınızı gizleyip, hoş taraflarınızı vurgulayarak siz de kendinize yakışan bikiniyi gayet güzel giyebilirsiniz. İyi bir seçimle küçük göğüslerinizi büyük, kalın olan belinizi ince göstermek sizin elinizde.

Peki, doğru bikini seçiminde nelere dikkat edilmeli?

1) Büyük Göğüsler

Büyük göğüslere sahipseniz; boyundan askılı, göğüsleri toparlayacak destekli modellerdeki bikinileri, daha doğrusu bikini üstlerini tercih edebilirsiniz. Mayo giymek istiyorsanız; üst bölümünün göğüsleri destekleyici özelliğe sahip olmasına dikkat etmeniz yeterli.

2) Küçük Göğüsler

Küçük göğüslere sahipseniz; daha dolgun görünüm için yuvarlak kesimli bikini ve mayo üstleri sizin için çok uygun olacaktır. Destekli modeller plajda istediğiniz etkiyi yaratmanıza yardımcı olur. (Yani plajda dediysek sadece plajda değil, havuzda da olur :)

3) İncelik

İnce bir vücut yapısına sahipseniz; üst parçalarda destekli, göğse hacim kazandıran modelleri tercih etmenizde yarar olacaktır. Basenlerinizi daha dolgun göstermek için etekli ya da şortlu bikini modellerini tercih edebilirsiniz.

4) Balık Eti

Balıketi bir vücut yapısına sahipseniz; tek parça, tek renk ve özellikle de koyu renk mayo modelleri sizin için uygun olacak. Mayo ya da bikinilerde desen, çizgi kullanmamaya dikkat edin çünkü sizi olduğunuzdan daha geniş gösterebilir. Hele yukarıdan aşağıya dikine çizgili bir mayo görürseniz oradan çığlıklar atarak kaçabilirsiniz. Tekrar ediyoruz: Tek parça, tek renk ve özellikle de koyu renk.

5) Minyon

Minyon tipli vücut yapısına sahipseniz; üst bölümü üçgen şeklinde bikini ve mayolar sizin için uygun olabilir. Üçgen kesimli bikini üstleri ilk bakışta vücudunuzun daha uzun görünmesini sağlarlar.

Peki nerede şu indirimli mayolar, bikiniler?

Bikini-mayo seçimi yapmak birçok kadının kafasını karıştırıyor, bu doğru. Ama kafanızı karıştırmayacak bir adres verelim, işi kolaylaştıralım: Bikini almaya karar verdiğinizde doğrudan Trendyol.com’a gidin ve indirimli bikini modellerine bir göz atın. Trendyol’da birçok markanın ciddi indirimleri oluyor. Siteyi takip eden hanımlar hem hayallerindeki bikiniye sahip olabiliyor hem de piyasa fiyatının çok altında satın alabiliyor.

Tabii ki öte yandan siz de ekstra indirim avantajlarından yararlanmak için AVANTAJİX’TEN TIKLAYARAK Trendyol.com’a gidin ve seçtiğiniz bikiniye çok daha ucuza sahip olun. Avantajix’ten Trendyol.com’a giderek alışveriş yapanlar, yaptığı alışveriş bedelinin bir bölümünü geri alıyor. (Avantajix buna cashback/para iadesi adını veriyor). Birden fazla bikini alışverişlerinizde Avantajix’ten aldığınız iadeler, bikinilerinizden birini bedavaya getirebilir. İşte o zaman zaten en güzel bikini o olur.

Avantajix’in adresi: www.avantajix.com

Önceki İçerikBabanızla Balık Tutmak İster misiniz?
Sonraki İçerikAkıllı ve Dokunmatik İndirimler