Ana Sayfa Kampanyalar Haftanın Mürekkep Değmemiş Fikirleri

Haftanın Mürekkep Değmemiş Fikirleri

127

“Ege bir Yunan gölü değildir.
Ege bir Türk gölü de değildir.
Binaenaleyh Ege bir göl de değildir.”
(Süleyman Demirel)

Sevgili Dostlar,

Bu hafta Syriza’nın Yunan borçlarını nasıl sildireceği konusundaki haberleri konuşurken bir gazeteci dostumuz “Gazete” kelimesinin de Yunanistan’ın borçları gibi yakında tarihten silinebileceğini söyledi.

Bir yandan internetin cebimize kadar girmesi, bir yandan da habere olan güvenin azalması, gazetelerin sonunu getirebilir diye düşünenler hiç de az değil. Ama tasaya gerek yok; biz oturduk bir gazete ile başka neler yapılabileceğini derledik. Tırnağını gazete ile boyamak veya dördüncü yıldızı takınca konfeti olarak kullanmak gibi gazete satışlarını arttıracak fikirler şu yazımızda listeleniyor: http://blog.avantajix.com/gazete-ne-ise-yarar-10-super-fikir.

Öte yandan elini mürekkebe sürmek istemeyenler için haftanın en dijital fikirleri aşağıda sıralanıyor;

Haftanın Mürekkep Değmemiş Fikirleri:Gökten 3 Yarışma Düştü:

1) İninal Kart slogan yarışmasında en güzel sloganı bulan 1 kişi iPhone 6 kazanıyor. Son katılım 9 Şubat. Detaylar için: www.facebook.com/ininalkart/notes

2) Playstation Türkiye’nin Facebook yarışmasında “Bu videonun sonunda ne oldu?” sorusunu bilenlerden 1 kişi bir adet oyun kazanacak. Son katılım bugün. Detaylar için: www.facebook.com/video.php?v=932898360075200

3) Çağla Şikel’e 2 satır yazı yazıp 1 yıllık Vernel kazanmak isteyenler için Vernel Türkiye hesabında şu yarışma başladı ve 8 şanslı katılımcı aranıyor: www.facebook.com/VernelTurkiye/app_1555930741318848

Şu fikirler de ilginizi çekebilir:

1) Estée Lauder online mağazasına özel 200TL ve üzeri alışverişlerde Sumptuous Extreme Mascara hediyesi için kampanya kodu: MASKARA. Stoklarla sınırlı ve üste de Avantajix var.

2) NetWork sonbahar/kış ürünlerinde bugün geçerli %10 indirim kuponu: G6P. Üste de Avantajix var.

3) Fabrika sitesinde bugün geçerli %10 indirim kazandıran kupon kodu: L7P. Üste de Avantajix var.

4) Evim.net sitesinde geçerli kupon kodu: EVM102015 ile 60TL ve üzeri alışverişlerde 10TL anında indirim alabilirsiniz. Üste de Avantajix var.

5) Zizigo’dan alışveriş yapacaklar için kupon kodu: ZZG10 tüm ürünlerde ekstra %10 indirim veriyor. Üste de Avantajix para iadesi var.

Sevgiyle kalın.

Önceki İçerikGazete Ne İşe Yarar: 10 Süper Fikir
Sonraki İçerikAcaba bu hafta ne kazansak?