Ana Sayfa Fırsatlar Haftanın Ödüllü Yarışma ve Çekilişleri

Haftanın Ödüllü Yarışma ve Çekilişleri

93

Bu hafta etrafta ödüllü, heyecanlı ve enteresan ne var ne yok, şöyle sıralayalım;

1) KASKO SOR (YAPTIRMAK ŞART DEĞİL) OTOMOBİL KAZAN:

Generali Sigorta tarafından Milli Piyango İdaresi izni ile düzenlenen bu kampanyada 15 Nisan 15 Eylül 2015 tarihleri arasında Generali.com.tr (ücretsiz) adresindeki kampanya sayfasına araç plakası, gsm numarası, e-mail adresi ve doğum tarihi bilgilerini girdiklerinde ekrana gelecek ad, soyad, adres bilgilerinin doğruluğunu teyit ettikten sonra sorulacak olan trafik veya kasko poliçesi hesaplama formu sorularını yanıtlayarak ücretsiz olarak trafik / kasko poliçe fiyatı bilgisi alan kişilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş 30.09.2015 tarihinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 1 kişi 2015 Model Giulietta 1.4 120 HP Progression Plus 6 M otomobil ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 06.10.2015 tarihli Star gazetesinde duyurulacaktır. Hesaplama formu sadece poliçe fiyat bilgisi öğrenme amaçlıdır, alım veya hiçbir ticari şart yoktur. Teklif almak ücretsizdir. Bir kişi, aynı plaka ile 1 kez katılabilir.

Ödül: 1 Kişiye Alfa Romeo Giulietta 2015 Model Otomobil
Son katılım tarihi: 15.09.2015
Daha fazla detay: www.generali.com.tr/teklif/?campaignName=ALFA

2) HAYALİN SANA ARMAĞAN OLSUN:

Armağan Oyuncak “Hayalin Armağan Olsun” kampanyası 23 Nisan 2015 tarihinde başlayıp daha sonra belirlenecek bir tarihte sona erecektir. Katılımcılar yarışmaya www.hayalinarmaganolsun.com adresi aracılığı ile bağlanırlar. Hayalin Armağan Olsun Kampanyasına katılacak kişilerin, hayal ettikleri oyuncakları ve nedenlerini en yaratıcı şekilde anlatmaları gerekmektedir. Yarışmaya katılmak için Armağan Kart sahibi olmaları ve yarışma başlangıç tarihinden itibaren Armağan Oyuncak’tan alışveriş yapmış olmaları gerekmektedir. Kendilerine verilecek fiş üzerinde yer alan onay kodu ile kampanyamıza katılabilirler. Her hafta Armağan Oyuncak yönetim jürisi aracılığıyla 1 kız 1 erkek; toplam 2 kazanan seçilecektir. Kazanan kullanıcılarla, form üzerinden vermiş oldukları bilgilerle iletişime geçilecek ve ödülleri yollanacaktır. Kazanan katılımcıya ödül olarak, katılım formunda betimlediği ya da bahsettiği oyuncağın kendisi veya en yakın muadili verilecektir. Verilecek hediyelerin türü, niceliği ve niteliği Armağan Oyuncak stoklarıyla sınırlıdır.

(Not: Armağan Oyuncak sitesinden alışveriş yapanlara üste bir de Avantajix para iadesi var.)

Son katılım: Daha sonra belirlenecek bir tarihte sona erecektir.
Daha fazla detay: www.hayalinarmaganolsun.com/

3) BİLGİ GÜNCELLE ÖDÜL KAZAN:

Şu ara pek çok site sizden iletişim izni almak için yarışma ve çekilişler düzenliyor; mesela şu aşağıdakiler enteresan:

Vestel’den 5 Venüs cep telefonu kazanmak için:
www.vestel.com.tr/tr-tr/vestelemagazalp/LP-IzinKampanyasi.aspx

Carrefour’dan iPhone 6 kazanmak için:
http://c.carrefoursa.com/

YKM’den tatil kazanmak için:
www.ykm.com.tr/CekilisUyelik_Giris.aspx

Boyner’den tatil kazanmak için:
www.boyner.com.tr/CekilisUyelik_Giris.aspx

İş Bankası 10 adet XBOX One veriyor:
www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari?CampaignName=XBOX+ONE+%c3%87ekili%c5%9f+Kampanyas%c4%b1+&IdCampaign=NDQ4-ISB

Honda’dan 10 iPad veya Asimo kazanın:
www.honda.com.tr/izinli-iletisim-formu

4) 6 SANİYEDE DUBLİN’E GİDİLEBİLİYOR:

Internet ve bilişim konularıyla ilgiliyseniz ve güzel bir fikriniz var da bu fikri tam olarak ne yapacağınıza hala karar veremediyseniz, Vine üzerinden 6 saniyelik bir video ile paylaşın. Fikirler paylaştıkça büyüyor. Dublin’deki Websummit etkinliğine gitme şansı yakalayın.

Organizasyon: Logo Yazılım
Son katılım tarihi: 31.05.2015
Daha fazla detay için: www.6saniyede1fikir.com

5) FOTOĞRAF PAYLAŞ, BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULARLA PES MAÇI YAP

Beşiktaş’lı Serdar ve Necip ile 2ye2 PES maçı yapmak ve maçı kazanan takımda yer alıp 20. Yıl özel sürüm PlayStation 4 kazanmak için 30 Mayıs 2015 tarihine kadar www.twitter.com/VFreeZone üzerinden PlayStation temalı fotoğrafınızı #OyunBizimİşimiz hashtag’iyle birlikte takımında olmak istediğiniz oyuncunun ismini yazarak paylaşarak yarışmaya katılın. Jüri tarafından en yaratıcı fotoğrafları paylaşan 2 Vodafone FreeZone’lu daha sonra duyurulacak tarihte Beşiktaş’lı Serdar ve Necip ile birlikte 2’ye 2 PES maçı yapacak ve maçı kazanan takımda yer alan Vodafone FreeZone’lu 20. Yıl özel sürüm Playstation 4 kazanacak.

Daha Fazla Detay: www.oyunbizimisimiz.com

6) BANANA REPUBLİC 100TL ALIŞVERİŞ YAPANI NEW YORK’A GÖNDERİYOR

Banana Republic’ten tek seferde yapacağın her 100 TL ve katları tutarında alışveriş yap, bilgilerini güncelle, çekilişe katıl!

Hediyeler:
1 Kişiye 2 Kişilik New York Tatili
2 Kişiye Banana Republic Giyim Paketi

Bu kampanya MPİ’nin izni ile 29.04.2015 – 21.06.2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Banana Republic Mağazaları’ndan tek seferde 100TL ve katları tutarında alışveriş yapan Banana Republic üyesi müşterilere sistemde kayıtlı üyelik bilgileri üzerinden 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 kişi çift kişilik Newyork Seyahati (01 Eylül 2015-31 Ekim 2015 tarihleri arasında 4 yıldızlı otelde 3 gece 4 gün konaklama, İstanbul Newyork İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri dahil) (değeri: 8.994,84 TL), 2 kişi Banana Republic Giyim Paketi (1 adet kot pantolon, 1 adet gömlek, 1 adet kazak, 1 çift ayakkabı) (birim değeri: 1.000,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Giyim Paketi ikramiyesi talihlinin isteğine göre yaş ve bayan/erkek olarak değiştirilebilecektir. Çekiliş, 14.07.2015 tarihinde noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 20.07.2015 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.

(Not: Banana Republic sitesinden alışveriş yapanlara üste bir de Avantajix para iadesi var.)

7) GAP 100TL ALIŞVERİŞ YAPANI DİSNEYLAND-PARİS’E GÖNDERİYOR

Her 100 TL alışveriş Disneyland Paris çekilişi için bir şans. Gap’tan tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yap, kayıtlı bilgilerini güncellemeyi unutma!

Hediyeler:
2 Kişiye 4 Kişilik Paris Disneyland Tatili
1 Kişiye Gap Giyim Paketi

Bu kampanya MPİ’nin izni ile 29.04.2015 – 21.06.2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Gap Mağazaları’ndan her 100TL ve katları tutarında alışveriş yapan Gap üyesi müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 2 kişi 4 kişilik (2 yetişkin+12 yaş altı 2 çocuk) Paris Disneyland Seyahati (01 Eylül 2015-31 Ekim 2015 tarihleri arasında 4 yıldızlı otelde 2 gece 3 gün oda kahvaltı konaklama, İstanbul Paris İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri, 3 gün Euro Disney’de Disney Park ve Universal Studios giriş biletleri dahil)(birim değeri: 6.485,31 TL), 1 kişi GAP Giyim Paketi (1 adet kot pantolon, 1 adet gömlek, 1 adet kazak, 1 adet mont, 1 adet eşofman üstü.) (değeri:1.000,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Giyim Paketi ikramiyesi talihlinin isteğine göre yaş ve bayan/erkek olarak değiştirilebilecektir. Çekiliş, 14.07.2015 tarihinde noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 20.07.2015 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır.

(Not: GAP’tan alışveriş yapanlara üste bir de Avantajix para iadesi var.)

8) HAYATLA YENİDEN BAŞLA ÖDÜL KAZAN

Hayatla Yeniden Başla Yarışması

Hayatlayenidenbasla.com sitesine kayıt yaptır, Yeniden başlama temalı videon ile Vine veya Instagram’da paylaşımını yap, jüriyi etkile, kazan.

Ödüller:
1 Kişiye Canon Eos 700D 18-55mm STM Lensli Fotoğraf Makinesi
1 Kişiye Apple iPad Mini 16GB Wi-Fi Tablet
1 Kişiye Goldmaster PF-809 8”Dijital Fotoğraf Çerçevesi

Detaylar: www.hayatlayenidenbasla.com

9) EYVAH TEYZELER YARIŞMASI:

Siz gelin peşinizde teyzeler oyun boyu koşuşturmaca ve sonunda ödül vadeden güzel bir Facebook yarışması Eyvah Teyzeler. Her hafta yapılan çekilişte 5 şanslı kişiden biri olursanız Teremyağ’dan sürpriz hediyeler kazanabiliyorsunuz. Güle güle kullanın.

Daha fazla detay: www.eyvahteyzeler.com/

Ödüller:
El blender seti
24 parça porselen yemek takımı
2’li seramik tencere seti
Cam demlikli çaydanlık
Son katılım tarihi: 1 Haziran 2015

10) ANNEMİZE BEDAVA TATİL HEDİYE EDELİM

Gezinomi sitesinin #annemletatilde Yarışması annenize tatil kazandırıyor:

Facebook üzerindeki yazıya #annemletatilde hashtagiyle yorum yazan, Twitter üzerinden hashtag ve @gezinomi yazarak yarışmaya katılmak mümkündür. Katılımcılar annelerine hediye etmek istedikleri tatili paylaşmalıdır.

Yarışma sorusu: Annenizle tatilde nereye gitmek istersiniz? Postun altına yorum yazın, annenize tatil hediye etme şansı yakalayın! #annemletatilde

Kazananları Gezinomi.com jürisinin belirleyeceği yarışmada yaratıcı görsel ve metin paylaşımı kazanma kriterleri olacak. Kazananlar 9 Mayıs tarihinde Gezinomi.com resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.

Ödüller: 1. seçilen yarışmacı, 3 kişilik Club Zigana’da 4 gün 3 gecelik konaklama kazanır. Club Zigana, ultra her şey dahil şekilde hizmet vermektedir. 1. seçilen yarışmacı, ödülden 27 Eylül 2015 sonrasında yararlanır.
2. seçilen yarışmacı 200 TL, 3. seçilen yarışmacı ise 100 TL GeziPara kazanacaktır. Katılım ücretsizdir, katılım için herhangi bir ticari bir koşul bulunmamaktadır.

Daha fazla detay: www.gezinomi.com/annemle-tatilde-yarismasi

(Not: Gezinomi’den alışveriş yapanlara üste bir de Avantajix para iadesi var.)

Keyif dolu alışverişler, bol ödüllü yarışma ve çekilişler dileriz.

Önceki İçerikCem Yılmaz’la aynı filmde oynar mısınız?
Sonraki İçerikBedava Alfa Romeo Giulietta Kazanıyoruz