Ana Sayfa Kampanyalar Cem Yılmaz’la aynı filmde oynar mısınız?

Cem Yılmaz’la aynı filmde oynar mısınız?

84

Sevgili Dostlar,

Anneler Günü yaklaşırken şöyle bir fikrimiz var: Annenize veya bir başka sevdiğinize verebileceğiniz en benzersiz hediye onu Cem Yılmaz ile aynı filmde oynatmak olabilir.

Konu ilginizi çekerse http://cem-yilmaz-ile-ayni-filmde-oynamak/ linkinden Pepsi’nin Cem Yılmaz’la aynı filmde oynamak isteyenler için başlattığı kampanyaya bir göz atın. Eğer kendiniz katılmak isterseniz kendi videonuz; annenizi veya bir başka sevdiğinizi bu yarışmaya göndermek isterseniz de (ondan habersiz veya haber vererek) onun videosu ile yarışmaya başvurun. Bazen süper bir hediye için hiç de (Cem Yılmaz’ın deyimiyle) Lidyalılar kadar çok paranız olması gerekmez.

Öte yandan hediyesini yarışma riskine girmeden almak isteyenler için günün ilham veren fikirlerini de şöyle sıralayalım;

Günün ilham veren fikirleri:


Bedava Otomobil Kazanıyoruz:

Renault bir kişiye bedava bir Clio verecek. Bu çekilişe katılmak isterseniz, Renault kampanyalarından haberdar olmak için onay verin, çekilişe katılma hakkı kazanın.
Ödüller:
. 1 kişiye Renault Clio 2015 model otomobil
. 10 kişiye iPhone 6
. 20 kişiye iPad Mini

Çekilişi Organize Eden: Renault Mais
Son Katılım Tarihi: 30 Nisan 2015
Detaylar şurada: www.izniniziistiyoruz.com

Anneler Günü Hediyesi Bedava:

Anneler Günü hediyenizi bedavaya getirmek isterseniz bir de şu enteresan fikir var: Akrostiş Şiir Yarışması.

Yarışmaya katılmak için Morhipo Facebook adresindeki yarışma gönderisi altına “ANNEM” kelimesinin baş harfleri ile en yaratıcı şiiri yazın, jürinin seçtiği talihlilerinden biri olun, annenizin hediyesi Morhipo’dan olsun.

Detaylar şurada: www.facebook.com/morhipo

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikPara Dağıtan Çocuk
Sonraki İçerikHaftanın Ödüllü Yarışma ve Çekilişleri