Ana Sayfa İndirimler Para Dağıtan Çocuk

Para Dağıtan Çocuk

150

Sevgili Büyüklerim,

Yaşım 7, adım Alican, ama siz bugün bana Alicanix diyebilirsiniz. Geçen sene 23 Nisan’da Başbakan koltuğuna oturup ülkeyi yönetmiştim; bu sene de annem beni Para Dağıtan Site’ye getirdi. Bu abiler alışveriş yapana para ödüyormuş. Bizim okulun kantininden tost alınca para ödemiyorlarmış çünkü kantinin internetten satışı yokmuş. Bu durumu yarın kantinciyle konuşmam lazım, tost satışlarını arttırmak için bence Avantajix çok iyi fikir. Hem biz de harçlığın birazını geri alsak fena mı olur?

Yazının burasında sanırım artık kendimi anlatmayı kesip bugünün en güzel fırsatlarını sıralamaya başlamam lazım, çünkü abiler sanki sınıfa müfettiş girmiş gibi çıt çıkarmadan bana bakıyorlar; buyurun o halde bu güzel bayram gününün en müthiş fikirleri;

Bayramlık Fikirler:


Çay Höpürdet Vespa Kazan:

Çay içerken illa ki höpürdetmek zorunda mıyız? Lipton Çay Efsaneleri ekibi konuyu araştırmış ve bir video çekmiş. Bu videonun altına en yaratıcı yorumu yazan Vespa kazanacak.

Detaylar: www.youtube.com/watch?v=wTBQQH8TEMQ

Yaşasın Bedava Tatil:

Boyner 3 kişiye çift kişilik Dominik Cumhuriyeti tatili hediye edecek. Gidiş-dönüş Airfrance ile. Konaklama ClubMed’de.

Boyner.com.tr (ücretsiz) veya YKM.com.tr (ücretsiz) adreslerindeki formu doldurarak bilgilerini güncelleyen veya yeni üye olup iletişim izni verenler çekilişe katılabiliyor. Gitmişken alışveriş yapan Avantajix’ten para kazanıyor.

Son Katılım Tarihi: 31.05.2015

23 Nisan Çocuk Bayramı herkese kutlu olsun.

Önceki İçerikİçimizden bir ses para kazanacaksınız diyor
Sonraki İçerikCem Yılmaz’la aynı filmde oynar mısınız?