Ana Sayfa Bedava Haftanın Ödüllü Yarışmalar Seçkisi

Haftanın Ödüllü Yarışmalar Seçkisi

324

Bu sabah interneti hallaç pamuğu gibi attık ve köşe bucak nerede ne ödüllü yarışma varsa nerede ne çekiliş kampanyası yapılıyorsa hepsini inceledik. Baktık ki içlerinde gayet güzel şeyler var; bunları sizinle paylaşmaya karar verdik. Hazırsanız aşağıda sıralıyoruz:

1) DÜNYA TURU KAZANMAK MEĞER NE KOLAYMIŞ

Bu tamamen ücretsiz bir çekiliş. Ödülü: Çift Kişilik Dünya Turu.

Ankara’nın ünlü Atakule’si tarafından organize edilen kampanyada, KuleSizeEmanet.com (ücretsiz) internet sayfasına kayıt olanlar arasından çekilişle belirlenen 1 kişi çift kişilik Dünya Turu kazanacak. 1 Mart 2015 – 1 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek bu tura 12 gece 13 gün 4 yıldızlı otellerde çift kişilik odalar, transferler, İstanbul-Roma-Los Angeles-Honolulu-Capetown-Bangkok-İstanbul uçak biletleri dahil. Seyahat İstanbul’da başlayıp, İstanbul’da bitecek. Son katılım: 7 Aralık 2014
Daha fazla detay için: www.kulesizeemanet.com

2) ADİDAS SİZİ EL CLASSİCO’YA GÖTÜRSÜN

Toparlanın. Noucamp stadındaki ilk Barcelona Real Madrid maçına gidiyoruz. Adidas internet sitesinden yapacağınız her 250TL alışverişinize 1 çekiliş hakkı var. Çekilişte 4 kişi çift kişilik Barcelona Seyahati kazanacak. (21-23 Mart 2015 tarihlerinde 2 gece 3 gün Barselona’da 4 yıldızlı otelde çift kişilik oda+kahvaltı konaklama, THY ile İstanbul-Barselona-İstanbul gidiş-dönüş uçak biletleri, Barcelona-Real Madrid maç biletleri, Barselona’da havalimanı-otel-havalimanı ve otel-stadyum-otel transferleri, rehberlik hizmeti, yarım günlük panoramik Barselona şehir turu ve seyahat sigortası dahil. Seyahat İstanbul’da başlayıp, İstanbul’da bitecek.)

Kampanya 17.11.2014 ile 14.12.2014 tarihleri arası yapılan alışverişlerde geçerli. Çekiliş, 18.12.2014 tarihinde. Kazananların isimleri 23.12.2014 tarihinde yayınlanacak.

Daha fazla detay: http://shop.adidas.com.tr/elclasico

3) GEL TEST SÜRÜŞÜ YAP, BEDAVA OTOMOBİL KAZAN

Peugeot ile 20 Aralık tarihine kadar test sürüşüne katılanlar “Yeni Peugeot 308” dahil 308 çeşit ödül kazanma fırsatını yakalıyor.

Daha fazla detay: www.facebook.com/peugeotturkiye/app_777827768904513

Hatta bir de şu link var: www.yilinotomobiliyilinsurucusunuariyor.com/

4) TATİLE ÖZEL JETLE ÇIKIN

Siz de Burcu Esmersoy gibi “tatil benden sorulur” diyorsanız, en güzel tatil fotoğraflarınızı #etstur ve #kesketatilolsa etiketleriyle http://instagram.com/etstur üzerinden paylaşıp bedava tatil kazanma ve tatile özel jetle çıkma şansı yakalayın.

Başlangıç: 17 Ekim 2014
Bitiş: 30 Kasım 2014

Birincilik ödülü: Roma Turu – 2 kişilik
İkincilik ödülü: Kapadokya Turu – 2 kişilik
Üçüncülük ödülü: Güral Sapanca Otel’de 2 gece 2 kişi konaklama

Daha fazla detay: http://kesketatilolsa.etstur.com/

5) HONDA’DAN SCOOTER KAZANIN

Motosikletiniz var ve bir kulübe üye olmak mı istiyorsunuz. Veya daha motosiklet almadınız ama bu konu ilginizi mi çekiyor? O halde şu bilgi tam size göre: 1 Ocak 2015 tarihine kadar Honda Fan Club üyesi olanlar (ücretsiz üyelik) arasında yapılacak çekilişle Scooter motosiklet kazanmak mümkün. Üye olması bedava; ödül şıkır şıkır.

Daha fazla detay için şu link var:

http://honda.com.tr/motosiklet/hfc/ayricaliklar/honda-fan-club-uyelerine-cekilisle-pcx-125-kazanma

6) BAY BAY NAKİT, MERHABA ÖDÜL

BKM’nin https://twitter.com/baybaynakit adresine, her gün yarışma katılımcıları tarafından gönderilen #temassizmutluluk hashtag’li ve fotoğraflı en yaratıcı tweet sahibi 1 kişi Samsung S5 ve #temassizmutluluk hashtag’li en yaratıcı tweet sahibi 20 kişi çift kişilik sinema bileti kazanıyor. Toplam 10 Samsung S5 ve 200 tane çift kişilik sinema bileti verilecek olan bu yarışma Kasım sonuna kadar sürecek.

Daha fazla detay: http://bkm.com.tr/bankalararasi-kart-merkezi-a-s-temassiz-yarisma-katilim-kosullari.bkm

7) RENK AVLA İPHONE 6 KAZAN

Bu bir fotoğraf makinası ile renk avlama yarışması. #RenkAvcıları ve #FilliBoya hashtag’lerini kullanarak güzel ülkemizin renklerinin yer aldığı fotoğraflarını paylaş, en beğenilen kare ol, iPhone 6, iPad veya iPad Mini kazanma şansını yakala.

Son katılım tarihi: 18 Aralık 2014

Daha fazla detay: http://www.renkavcilari.com/

8) BİRAZ BİLİMLE UĞRAŞ 35.000.000TL KAZAN

Bu ödülü kazanırsanız eve büyükçe bir para sayma makinası almanız gerekecek ama isterseniz şöyle kısaca bilgilendirelim:

10 Milyon Sterlin (yaklaşık 35 Milyon TL) ödüllü Longitude Prize açıklandı. Aşağıda verilen konuda dünyaya fayda yaratacak bir fikir aranıyor.

Konu: Antibiyotik direnci dünyanın en büyük sorunlarından biri. Bakteriler günden güne antibiyotiklere karşı daha dirençli hale geliyor. Bu yarışmanın amacı antibiyotikleri güçlendirecek ya da antibiyotik yerine geçecek bir yöntemin geliştirilmesi.

Katılım: Herkese açık

Ödül: 10.000.000 Sterlin

Yarışma takvimi: 18 Kasım 2014 tarihinde açılışı yapılan ve isteyen herkesin katılımına açık olan yarışma, yukarıdaki amaca erişilince sona erecek. Eğer ödülü kazanan çıkmazsa 31 Aralık 2019 tarihinde yarışma kapanacak.

Her güzelin bir kusuru var: Yarışmanın dili İngilizce. Eğer katılmak istiyorsanız ve bu dile hakim değilseniz hala İngilizce öğrenmek için 2019’a kadar vaktiniz var. Tabii İngilizce bilen bir tanıdığınızla %50-50 ortak olup ödülün yarısını onunla paylaşmanız da gayet mümkün.

Detaylar için yarışmanın linki şu: www.longitudeprize.org

Tüm katılımcılara keyifli ve bol ödüllü yarışmalar dileriz.

Önceki İçerikBir İndiana Jones Aranıyor
Sonraki İçerikBugün ne kazanmak istersiniz?