Ana Sayfa Kampanyalar Bir İndiana Jones Aranıyor

Bir İndiana Jones Aranıyor

112

Sevgili Dostlar,

Forrest Fenn adlı zengin antikacı, 80 yaşına gelince tüm servetini (tahminen 3 milyon dolar) bir sandığa koymuş ve gidip bir yere gömmüş. Ardından bir şiir yazmış ve yayınlamış. Sonra da basına şöyle bir açıklama yapmış: “Ben yaşlandım ve kefenin cebi yok. Bu şiirde hazinemi sakladığım yer yazıyor. Bulan güle güle kullansın.”

Konu ilginizi çekerse hazinenin yerini gösterdiği söylenen şiir ve hikayenin tüm detayları şurada: http://blog.avantajix.com/siire-gizlenmis-bir-define-haritasi/

Ama yok ben hemen alışverişe başlamam lazım derseniz hazine değerindeki diğer fikirler aşağıda;

Haftanın Diğer Saklı Hazineleri:

Hayır İşleyen, Hazine Bulmuştur:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

1) Annelütfen’den Avantajix’e özel kupon kodu: AVNT20, Kraft ve hediye çekleri hariç tüm ürünlerde 200TL ve üzeri alışverişlere 20TL indirim veriyor. Üste de Avantajix var.

2) Bilstore: Superga markasında %20 indirim kodu: SUPERGA20, 14-20 Kasım tarihleri arasında indirimsiz ürünlerde geçerli. Üste de Avantajix var.

3) Mavi.com yeni kupon kodu : MAVIDENIM15, 200TL Yeni Sezon Jean Pantolon + Jean Gömlek alışverişlerinde %15 indirim veriyor. Üste de Avantajix var.

4) LuxVitrin kupon kodu: LV10, İtalyan saat markası FULLSPOT O’CLOCK reyonunda alt limitsiz 10% indirim veriyor. Kasım sonuna kadar geçerli. Üste de Avantajix var.

5) İnci Deri kupon kodu INCITK142014, Tüm ürünlerde alt limitsiz 10% indirim. Kasım sonuna kadar geçerli. Üste de Avantajix var.

6) İroni Tekstil %15 indirim kuponu IRN15, 50TL ve üstü alışverişlerde 12.12.2014’e kadar geçerli. Üste de Avantajix var.

7) Avantaj Kozmetik indirim kuponları 2 adet: AVANTAJ10 ile 150TL alışverişe 10TL, ve AVANTAJ20 ile 250TL alışverişe 20TL indirim + ücretsiz kargo kazanılıyor. Üste de Avantajix var.

8) Unnado’dan gelen en güncel indirim kuponu: RAGAFSKM, 150TL ve üzeri alışverişlerde 10TL indirim veriyor. Kasım sonuna kadar geçerli. Üste de tabii ki Avantajix para iadesi var.

Sevgiyle Kalın.

Önceki İçerikŞiire Gizlenmiş Bir Define Haritası
Sonraki İçerikHaftanın Ödüllü Yarışmalar Seçkisi