Ana Sayfa Alışveriş Hangi Parfüm Daha İyi

Hangi Parfüm Daha İyi

130

Parfüm seçimi hem zor hem de karışık bir konu. Hangi mevsimlerde hangi tür parfümün kullanılacağı önemli bir husus. “Parfümün de mevsimi mi olurmuş?” demeyin. Kavurucu yaz sıcaklarını yaşadığımız şu günlerde özellikle iş ve gezmek amaçlı ulaşım için toplu taşıma araçlarını kullanan çoğu kişi ağır parfüm kokularından şikayetçi. Sosyal mekanlardaki havasız ortama bir de yoğun parfüm kokusu eklenince durum daha da çekilmez oluyor.

Yaz aylarında parfüm seçerken daha temkinli davranılmalı. Güzel kokayım derken etraftaki insanları koku bombardımanına tutmanın bir anlamı yok. Tercih edilecek kokular bu dönemde sıcak ve güneşin verdiği etkilerden ötürü biraz hafifletilmeli ve yaz sıcağına uygun olmalı. Çünkü yazın sıcakta sıkılan ağır bir koku güneşin de etkisi ile biraz daha ağırlaşıyor ve neredeyse biber gazı kıvamında bayıltıcı bir kokuya dönüşüyor. Kaş yapayım derken göz çıkarmak ve etrafınızdaki kişileri rahatsız etmek istemezsiniz değil mi?

“İyi güzel de, yaz için hangi parfüm uygun olur” diyorsanız okumaya devam edin.

HANGİ PARFÜM YAZIN DAHA İYİDİR

Egzotik çiçekleri deneyin.

Romantik kokular genellikle leylak, menekşe ve zambak gibi yumuşak çiçek esanslarını içeriyor. Bu çiçeklerin çoğu yazın romantik esintilerini taşıdığı için kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Çevresinde etkileyici bir hava estirmek isteyen hanımlar, egzotik çiçeklerin yer aldığı parfümleri düşünebilir.

Taze ve ferah kokular her zaman iyidir

Yazın kendinizi yenilenmiş hissetmeye hazır mısınız? Evet, diyorsanız; taze, temiz ve ferah bir his yarattığı için bergamot, portakal, limon ve mandalina başta olmak üzere turunçgillerden oluşan kokuları ve okyanus kokusu gibi tazelik ve serinlik veren fikirleri tercih edebilirsiniz. Sıcak ve bunaltıcı havalarda serinlik ve ferahlık bir kokuda aranılan ana unsurdur.

Çekici kokular

Yaz süresinde kendinizi çekici hissetmek istiyorsanız, etrafınızda aromalı bir hale yaratın. Gül, yasemin, gizemli misk kokuları ve odunsu kokuları, dikkatleri üzerinde toplamak isteyen bayanlar düşünebilir. Bunların yanı sıra vanilyalı ve ağaçlı kokulara da göz atmanızda yarar var.

Enerjik kokular

Yaz aylarında içiniz kıpır kıpırsa ve enerjim hiç bitmesin, kokum da tarzımı yansıtsın hatta karşıdakinin gözüne soksun :) diyorsanız tarzınıza uygun koku bulmanız aslında hiç zor değil. Odunsu, çiçeksi ve topraksı kokular, sizin keyifli, eğlenceli ve enerjik yanınızı ortaya koymakta yardımcı olabilir.

Yaz için bana en uygun parfümü uygun fiyatlarla nereden satın alabilirim, indirimli parfüm nereden bulabilirim diyenler de olacaktır. Onlara cevap olarak online parfüm mağazası Parfümya’ya göz atabilirsiniz demek mümkün. Parfümya’da her tarza uygun indirimli, orjinal ve ithal parfümler ve kozmetik ürünleri bulunabiliyor. Ama bitmedi; avantajlı alışverişin adresi Avantajix’ten tıklayarak Parfümya sitesine gider ve alışveriş yaparsanız. Parfümya’da harcadığınız paranın bir bölümünü Avantajix size iade ediyor. Dolayısıyla alışverişiniz daha da ucuza geliyor.

YAZA DAMGA VURAN KOKULAR

“Bu yaza parfümümle damga vurmak istiyorum” diyorsanız indirimleri, fırsatları, kuponları ve özellikle Avantajix para iadesini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Avantajix size parfüm ve kozmetik konusundaki tüm kalbur üstü sitelerin kampanya haberlerini vermekle kalmıyor, ayrıca para iadesi vermekle de kalmıyor, bu sitelerden kupon kodu, indirim kuponu, hediye çeki, promosyon kodu da veriyor. Yani www.avantajix.com sitesini kullanmayan alışverişte muhtemelen para kaybediyor.

Önceki İçerikOnline Alışveriş Nasıl Yapılır
Sonraki İçerikKendinizi Yenileyin