Ana Sayfa Fırsatlar Hediyenin Hediyesi Yoksa Hediye Almayın

Hediyenin Hediyesi Yoksa Hediye Almayın

109

Alışveriş Yapınca Para Veren Site: Avantajix.comAnneler Günü’nün çıkış hikayesini biliyoruz, 1800lerde ABDli bir kadın istemiş bastırmış uğraşmış ve bu kutsal günü yoktan varetmiş.. O halde mesela biz de bastırsak acaba “Annesine Hediye Alanlar Günü“nü yoktan varedebilir miyiz diye düşündük.. Fakat internette şöyle bir dolaşınca aslında böyle bir günün zaten var olduğunu ve hatta o günün bugün olduğunu farkettik..

Annesine Hediye Alanlar Günü Fikirleri:

Yukarıdakileri beğendiyseniz şunu da sevebilirsiniz:

Avantajix’in www.avantajix.com adresinde 300 civarında online mağaza listelenmiş. Bu mağazaları tıklayarak onbinlerce fırsat ve kampanyaya ulaşmak, üste de para iadesi almak mümkün… Biz sizin yerinizde olsak Avantajix’in işbirliği halinde olduğu saygın mağazaları -fırsat bu fırsat- sık sık kontrol ederdik…
Keyifli alışverişler.

(Not: Yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com adresinde bulabilirsiniz. Ayrıca Avantajix dışındaki firmaların kendi kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur.)

Herkese avantajlı alışverişler dileklerimizle..
www.avantajix.com

Önceki İçerikNişantaşında Kedi Olmak
Sonraki İçerikBarış Manço ve “Para Para Para”