Ana Sayfa Kampanyalar İndirim Heykeltıraşlığı Yapmak

İndirim Heykeltıraşlığı Yapmak

129

Şu an sözlüklerde “indirim heykeltıraşlığı” diye bir kavram yok. Ama siz Avantajix vasıtasıyla fiyatları güzelce yontarak içinden indirimler çıkardıkça bu laf dilimizde hakettiği yeri alacak :) buna eminiz.

Bakın mesela aşağıda sıraladığımız haftanın ham fikirleri, sizin sanatçı dokunuşunuz ile şekillenerek hayat bulmayı bekliyor.

İsteyene Çekiç, İsteyene Keski:

Bu arada şu fikirler de ilginizi çekebilir:

Tchibo’da 12 Haziran 24 Temmuz arası “Arabam İçin Her Şey” temasından 100TL ve üzeri alışveriş yapanlara Opet’ten 10TL yakıt hediye ediliyor. +Ücretsiz kargo ve 100 gram kahve hediye var. Göz atmanızda yarar var çünkü üste de Avantajix var.

Shopindeed en yeni kupon kodları: 100TL alışverişe 10TL İndirim Kodu: 7June10, 50TL alışverişe 5TL İndirim Kodu: 7June5. +Üste Avantajix var.

Netvarium İndirim Kuponu: MYS20NV, 80TL ve üzeri alışverişlerde 20TL indirim veriyor. 31 Haziran tarihine kadar uzatıldı. +Üste Avantajix var.

Bastırgelsin.com, 25TL alışverişe 5TL indirim kodu: UA5KCS4S, 60TL alışverişe 15TL indirim kodu: 47K5NV7K, 90TL alışverişe 30TL indirim kodu: PCP3SRGP. Üste de Avantajix %16 para iadesi veriyor.

YeniModa indirim kuponu RA0603, 80TL ve üzeri alışverişlere 10TL anında indirim veriyor. 15 Temmuz’a kadar geçerli. +Üste Avantajix var.

Modanisa Kupon Kodu: INDIRIMRA10, 75tl ve üzeri alışverişlerde 10tl indirim sağlıyor. 14 Temmuz tarihine kadar uzatıldı. +Üste Avantajix var.

Misspera’dan 20TL ve üzeri alışverişte %15 indirim kuponu GLRMSP713, 1 Temmuz’a kadar geçerli. +Üste Avantajix var.

Kaspersky Antivirüs %30 indirim kuponu KASPTR30, 30 Haziran’a kadar uzatıldı ve yenileme hariç tüm alışverişlerde geçerli. +Üste Avantajix var, bilginize.

Sevgiyle Kalın.

(Not: Yukarıdaki yazı Avantajix kullanıcılarına bugün gönderilmiş olan e-posta mesajımızın bir kopyasıdır. Siz bu mesajı okuduğunuzda kampanyalar veya indirim kuponları güncelliğini yitirmiş olabilir. Ayrıca yukarıda sadece başlıklar halinde vermekte olduğumuz avantajların tüm detaylarını ve nasıl kazanacağınız veya kazanamayacağınız konusundaki tüm ipuçları ile, her firma özelindeki tüm şartları www.avantajix.com  adresinde bulunabilir. Öte yandan Avantajix dışındaki firmaların kendi kupon veya kampanyaları Avantajix’in kontrolünde değildir ve bunların şartları, sürekliliği ve birbirleriyle birleştirilebilirliği firmaların kendisine aittir. Bir kampanya başka kampanya ile birleşmeyebilir, kampanyalar stoklara sınırlı olabilir, kampanya sahibi kampanyasını istediği zaman değiştirebilir, yukarıda belirtilen indirim önerileri sadece fikirlerden ibarettir ve çalışıp çalışmadıkları tarafımızdan denenmemiştir. Avantajix sadece kendisine ödenen komisyonların size “para iadesi” adı altında ödenmesinden sorumludur. – Herkese bol avantajlı alışverişler dileklerimizle.)

Önceki İçerikEn Cevval Markalar Aynı Adreste
Sonraki İçerik“Cehennem” ile İstanbul Turu