Ana Sayfa Alışveriş Kendime Ayakkabı Bulamıyorum

Kendime Ayakkabı Bulamıyorum

63

Ayakkabı sektöründe genellikle üzerinde çalışılmayan veya özel olarak çalışılan çok küçük ya da çok büyük numaralı ayakkabıları giymeyi arzulayan ama bulabildiğiyle yetinmek zorunda kalan önemli bir kesim var.

Ayak numarasından dolayı zor durumda kalmak, umursanmamak, sürekli “o numara yok, şu numara yok, isterseniz getirtiriz” cevabını almak, omuz silkilen müşteri olmak, numarasını söyleyince limon yalamışvari suratlara maruz kalmak gerçekten de çok rahatsız edici bir durum.

Düşünsenize çok beğendiğiniz bir ayakkabı modeli gördünüz. Ayak numaranız büyük ya da küçük. Standart numaralarda üretilen ayakkabıların hiçbiri size hitap etmiyor. Dükkân dükkan geziyorsunuz, hepsinden boynunuz bükük çıkıyorsunuz. Her seferinde eli boş dönmek insanın çok canını sıkıyor. Bu noktada mevcut ayakkabılarınız ile bir süre daha idare etmeye çalışıyorsunuz. Hayat çekilmez bir hal almaya başlamaz mı? Ayakkabı numarasını bulmak lotoda kazanan numarayı bulmak kadar zor mudur?

Hangi ayakkabı numaraları zor bulunur?

Bilindiği üzere piyasada bu ihtiyaca özel çözümler sunan mağazalar ya da işletmeler de son derece az. Sizin derdiniz gayet açık. Birçok mağazada rahatlıkla bulabileceğiniz numaraları değil kolay bulunamayan ve özellikle ayağınıza uyacak numaraları (yani kadınlar için 33-34-35 ve 40-41-42-43, erkekler için de 37-38-39 ve 45-46-47-48 numara ayakkabıları) beğendiğiniz model doğrultusunda kolayca temin etmek. Peki nasıl?

Süpermen İmdada Yetiş

Aslında bu konuda artık kara kara düşünmenize gerek yok. Ayakkabı mağazalarını, dükkanları gezerek değerli vaktinizi boşa harcamak da anlamsız. Size bir tavsiyede bulunsak nasıl olur?

Canınızı sıkmadan, arayıp da bulamadığınız numaradaki ayakkabıları temin edebileceğiniz bir adres olan Fitbas.com’u ziyaret edin. Fitbas sayesinde ayak boyu standartların dışında olan hanım ve beylerin kendilerine uygun ayakkabıları bulabilmeleri daha da kolaylaşıyor. Böylece hem zamandan tasarruf ediyorsunuz hem de yurtdışından gramla getirilen, kuyumcu terazisine koyup satılan o çok pahalı ürünleri satın almak zorunda kalmıyorsunuz. Unutmayın, Fitbas.com’da size hitap edecek bir numarada ve modelde ayakkabı illa ki vardır.

Spor, abiye, bot ve çizme, günlük, babet, terlik ve sandalet gibi birçok tarzda zor bulunan numaraları kullanıcıları ile buluşturan Fitbas.com, sizler gibi umutsuz, aradığını bulamayanları mutlu etmek amacıyla kurulmuş. Görüldüğü kadarıyla da işini hayli iyi yapıyor.

Tabii ki öte yandan başka yerde bulamayacağınız kadar çok çeşidin yer aldığı Fitbas.com’dan yapacağınız alışverişlerin daha avantajlı hale gelmesini istiyorsanız yapmanız gereken basit. Avantajix’ten tıklayıp Fitbas sitesine gitmek ve alışverişinizi gerçekleştirmek. Avantajix, Fitbas’ta harcayacağınız paranın bir bölümünü size iade ediyor, alışverişiniz daha da ucuza geliyor.

Avantajix, hem ayağınızı hem de bütçenizi düşünüyor. Arada bir Fitbas indirim kuponu, hediye çeki, kupon kodu ve indirim kodları veriyor, bu durum para iadesiyle birleştikçe tadından yenmiyor. Avantajix’li alışveriş cüzdan için başka bir keyif oluyor.

Başka bir isteğiniz?

Önceki İçerikGüneş Enerjili Oyuncaklar
Sonraki İçerikOruçluyken Hiç Okunmaması Gereken Fikirler